Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


5-12-2012, 01:16    2WD vs 4WD Автосвіт - цікаве в світі авто. Автоновини, майстерня - в разделе "Ремонт"

2WD vs 4WD Дискусії з приводу, який тип приводу краще, ведуться, напевно, з дня їх появи та розмежування. Кожен гарний по-своєму. Ось давайте і розберемося: чому ж?

Спочатку необхідно визначитися з поняттям привід
Ведучі колеса - це вісь, на яку передається крутний момент (тобто вони зєднані з двигуном), а ведені колеса просто обертаються, так би мовити, «за компанію». Відповідно, крутний момент може передаватися на передні колеса, на задні і на всі чотири колеса.
Ймовірно, найпопулярнішими є передньопривідні автомобілі. Роботу переднього приводу образно це можна представити у вигляді дитячої іграшкової машинки, яку тягнуть за привязану спереду мотузку. Вперше ця система зявилася на німецькому авто DKW в 1931 році. Сучасні виробники авто намагаються всіляко знизити вагу автомобіля. Компонування переднім приводом - кращий варіант для цього випадку. Тому у багатьох сучасних автомобілів провідними є передні колеса. Що стосується керованості і надійності автомобілів подібного приводу, багато автолюбителів впевнені в тому, що передньопривідні авто краще керовані і контрольовані у порівнянні зі своїми задньопривідними братами.

 
2WD vs 4WD
 
Які ж плюси переднього приводу?
 
   
 • Менша кількість вузлів приводу позитивно позначається на його надійності і зменшує втрати енергії при передачі від двигуна до коліс, що підвищує ККД двигуна.
 •  
 • Кермо більш чутливе.
 •  
 • Прохідність автомобіля вище.
 •  
Напередодні ожеледиці не можна не згадати про те, що передній привід відмінно поводиться на слизькій дорозі. При розгоні навіть на дуже слизькому покритті машина практично не виляє. Але якби передній привід був настільки ідеальний, то необхідності в автомобілях іншого приводу не існувало. Уявіть ситуацію, коли на слизькій дорозі вас відверто несе по прямій, причому з занесенням задньої осі. Природним бажанням людини буде скинути газ, тоді як навпаки необхідно збільшити швидкість. Знос передньої осі не є незворотнім, але змусити себе натиснути на газ в такій ситуації може не кожен. Завдання водія - завжди трохи випередити занос попереджуючими діями кермом.

 
2WD vs 4WD
 
До мінусів передньопривідних ікони »можна віднести:
 
   
 • При додаванні газу за певних умов на кермо передаються реактивні зусилля. З рук він, звичайно, не виривається, але може сіпатися досить сильно.
 •  
 • При різкому старті вага в салоні перерозподіляється назад, при цьому передня частина автомобіля природним чином полегшується і ведучі колеса проявляють схильність до пробуксовки. На практиці помічено, що прохідність передньопривідного автомобіля набагато краще, якщо в салоні крім водія і пасажира, що сидів спереду, більше нікого немає.
 •  
 • Поєднання рульових коліс і провідних неминуче веде до ускладнення конструкції, що ускладнює її ремонт.
 •  
У Киргизстані популярними представниками передньопривідних є Volkswagen, Audi, Opel, Ford, Toyota, Nissan, Mazda, Honda і пр. Тепер поговоримо про достоїнства і недоліки задньопривідних автомобілів.

Задній привід означає, що двигун крутить задні колеса за допомогою карданної передачі. Образно на прикладі все тієї ж дитячої машинки це можна уявити, як якщо її приводять в рух штовханням ззаду. Заслужено задньопривідні автомобілі вважають еталоном надійності, адже вони пройшли перевірку часом, адже найперші автомобілі були саме із заднім приводом, а, приміром, передній привід зявився тільки у вісімдесятих роках минулого сторіччя. Управляти заднеприводним автомобілем трохи важче, ніж передньопривідним: кут повороту необхідно контролювати за допомогою керма, а занос задніх коліс - за допомогою педалі газу, для недосвідчених водіїв це досить важко.

 
2WD vs 4WD
 
Плюси заднього приводу:
 
   
 • Двигун і коробка передач підвішені до кузова на досить мяких пружних елементах, значить, їх вібрації практично не передаються на кузов, що створює більший комфорт.
 •  
 • На кермо не передається ніяких реактивних моментів при розгоні.
 •  
 • При різкому старті вага перерозподіляється назад, і ведучі колеса менше буксують.
 •  
 • Краще розподіляється навантаження по осях. Крім того, оптимально розподіляється робота між передніми і задніми шинами: передні повертають, задні 1 штовхають машину вперед.
 •  
  Однак і мінусів у задньопривідних ікони »не так вже й мало:
 
   
 • Наявність карданної передачі спричиняє додаткові втрати в потужності.
 •  
 • Наявність заднього моста зменшує прохідність автомобіля, є додатковим джерелом шуму і несправностей.
 •  
 • Задньопривідні машини важче, і у них завжди є тунель посередині кузова, який зменшує корисну площу салону.
 •  
 • Збільшений витрата палива в порівнянні з передньопривідними «братами».
 •  
 • Гірше прохідність в глибокому снігу і в грязі, а також погана керованість на слизькій дорозі. При цьому, щоб вийти із заносу, необхідно зменшити швидкість.
 •  
 
2WD vs 4WD
 
Найбільш часто зустрічаються представники класу задньопривідних на теренах нашої Батьківщини: Mercedes і BMW. Усі принади заднього і переднього приводу поєднують в собі повнопривідні автомобілі, тобто такі, в яких всі чотири колеса є ведучими. Крутний момент передається або за допомогою коробки передач, якщо повний привід постійний, або через роздавальну коробку у випадку відключається приводу. У СРСР першим повнопривідним серійним автомобілем став ГАЗ-61-73. Але повнопривідні машини відрізнялися великою вагою, неекономічністю і коштували досить дорого. На даний момент випускається вже велика кількість повнопривідних автомобілів, які користуються великою популярністю, незважаючи на свою достатню дорожнечу.

Плюсів у повнопривідних автомобілів не багато, але вони очевидні і необхідні:

 
   
 • Підвищена прохідність і висока стійкість на дорозі, особливо слизькою.
 •  
 • Хороша керованість.
 •  
 
2WD vs 4WD
 
Мінусів у повнопривідних автомобілів, втім, теж не величезний список:
 
   
 • Підвищений «апетит». Однак конструктори знайшли вихід з цієї проблеми - це відключається повний привід, тобто по місту ви можете їздити, наприклад на заднеприводном авто, а в разі необхідності перетворити його в 4 WD.
 •  
 • Досить дороге обслуговування через більш складної конструкції і дефіциту запасних частин.
 •  
Повнопривідні модифікації є практично у кожного виробника легкових автомобілів, хоча вони і складають зазвичай менше 10% пропозиції. Найбільш популярними задньопривідними моделями авто в нашій республіці є Mercedes Benz, BMW і більшість відомих позашляховиків.
Враховуючи високі технології, використовувані в автобудівництва, різні «навороти» і потужність двигунів сучасних автомобілів, вимоги до приводу відійшли на другий план. Кожен вибирає авто виходячи з власних уподобань та можливостей, розуміючи, що в критичній ситуації привід не допоможе, все залежатиме лише від досвідченості та холодного розрахунку водія. Будьте акуратні!

 
2WD vs 4WD
 

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.