Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


20-10-2013, 22:16    Заміна масла в АКПП Автосвіт - цікаве в світі авто. Автоновини, майстерня - в разделе "Ремонт"

Замена масла в АКПП За всім міжнародним нормам ATF (Automatic Transmission Fluid - робоча рідина для АКПП) вимагає повної заміни через кожні 50 000 кілометрів (або 40 000 миль) пробігу автомобіля (з обовязковою заміною фільтру) і подальшого проміжного оновлення через кожні 15 000 кілометрів (або 12 000 миль) пробігу. Сьогодні ми розповімо, як своїми силами поміняти масло в коробці.

Дана процедура обивателям представляється в наступному порядку: відкрутив пробку на АКПП, злив рідина, закрутив пробку і залив свіжу до необхідної позначки на щупі. Хочеться відзначити, що злита рідина складе лише 35 - 40% від загального обсягу. Тепер доливаємо свіже масло до необхідного рівня, спочатку варто переконатися в кількості доливати і наявного. Все! Після пари сотень кілометрів пробігу цю процедуру слід знову повторити. В цілому Ви повинні проробити 3 таких зливання - доливання, але це дозволить Вам замінити 73 - 78% олії. Відкрутив, злив, закрутив, долив ... Здавалося б, що може бути простіше? Однак ...

Звичайно, можна обмежитися і загальновідомим, примітивним способом, який полягає тільки в вивертанні зливної пробки і повернення її на своє місце після стікання рідини, але ми рекомендуємо для заміни трансмісійної рідини скористатися наступною технологією:

 
   
 1. Організувати вільний доступ до піддона коробки передач, загнавши автомобіль на естакаду або піднявши домкратом (забезпечивши, звичайно, свою безпеку).
 2.  
   
 3. Вивернути зливну пробку і злити трансмісійну рідину.
 4.  
   
 5. Загорнути зливну пробку на місце і, не докладаючи великих зусиль, підтягти її.
 6.  
   
 7. Вивернути всі болти, розташовані по периметру масляного піддона коробки передач, і акуратно, щоб не пошкодити прокладку, відокремити піддон від корпусу коробки передач. Не зливаючи залишків рідини, забрати його в бік для аналізу.
 8.  
   
 9. Знайти на нижній поверхні клапанної коробки фільтр для трансмісійної рідини, зняти його для промивання й аналізу продуктів зношування, що нагромадилися в ньому. Сам фільтр являє собою металеву сітку, укладену в сталевий корпус.
 10.  
   
 11. Провести аналіз продуктів зносу, що знаходяться у фільтрі і піддоні. Продукти зносу можуть складатися із сталевої, латунної і алюмінієвої стружки, чорних пластинчастих лусочок і великої пластмасової стружки. Алюмінієва і латунна стружка виникає в результаті зносу підшипників ковзання. При нормальній ступеня зносу вона зявляється у вигляді сірого нальоту на внутрішній поверхні піддону, корпуса фільтра, магнітах і присутній у трансмісійної рідини у вигляді дуже дрібної суспензії. Сталева стружка виникає від зношування сталевих підшипників кочення, валів, шестерень і т.п. У нормі вона може бути присутнім тільки в дуже мізерних кількостях, як продукт, що залишився ще з часу приробляння вузлів у коробці передач. Більша ж кількість свідчить про аварійний стан автомата. Наявність великої кількості чорних пластинчастих частинок говорить про початок процесу швидкого зносу фрикційних дисків, після закінчення деякого часу неминуче веде до поломки. Так само неприпустимо наявність великої пластмасової стружки, яка виникає у звязку з виходом з ладу різних шестерень і підшипників ковзання, виготовлених з полімерних матеріалів. В процесі експлуатації продукти зносу забивають отвори в сіточці фільтра і різко знижують надходження трансмісійної рідини, в результаті трансмісія обовязково виходить з ладу.
 12.  
   
 13. Промити в гасі або бензині або іншої рідини піддон і сіточку фільтра. Для видалення продуктів зносу можна скористатися стисненим повітрям від компресора або насоса. Дрантя в даному випадку використовувати не рекомендується, так як вона залишає ворс на поверхню протирають деталей. Змитий трансмісійної рідиною, він закупорює фільтр. Якщо корпус піддона або фільтр покручені, і пропускна здатність по рідини зменшена, це також може привести до поломки автомата, тому потрібно спробувати додати їм первісний стан або замінити. Очищені магніти повертаються в піддон коробки передач.
 14.  
   
 15. Промитий фільтр трансмісійної рідини встановлюється на своє місце і ретельно притягується кріпильними болтами.
 16.  
   
 17. Підготовлений піддон разом з магнітами і прокладкою потрібно встановити на штатне місце. Якщо прокладка пошкоджена, то її поверхню рекомендується обробити герметиком. Зусилля затягування болтів не повинно бути дуже велике, так як це може призвести до пошкодження прокладки, і тоді текти рідини неминуча.
 18.  
   
 19. Заливання трансмісійної рідини в коробку передач здійснюється через шахту щупа. Рівень повинен відповідати матюками, зазначеним на щупі. У момент заміру двигун автомобіля повинен працювати, а важіль режиму руху необхідно встановити в положення «N», це пояснюється тим, що в цьому положенні до всіх тертьових деталей подається змащення і заповнюються всі обвоздушенние порожнини коробки передач. Обсяг оновлюваного масла коливається в межах від трьох до пяти літрів, в залежності від марки автомобіля.
 20.  
 

Замена масла в АКПП Як бачите, заміна масла в АКПП, досить складна. Тому радимо: для проведення подібної операції все-таки звертатися за допомогою до фахівців СТО, які за одну лише процедуру зможуть поміняти відразу ж до 75% олії, тим самим зберігши Ваші гроші та час.

Памятайте: несвоєчасна заміна масла, як правило, призводить до поломки «автомата», що тягне витрати на дорогі запчастини і на сам ремонт. Тому не забувайте контролювати стан і рівень масла в АКПП, це допоможе уникнути непередбачених витрат.

Рідиною, використовуваної в автоматичній трансмісії, виконуються найрізноманітніші функції: передача крутного моменту в гідротрансформаторі від двигуна в коробку передач, забезпечення функціонування системи управління та контролю, робота фрикційних блоків, змащення та охолодження тертьових деталей і т.п. Тому в автоматичній коробці передач застосовується спеціальне високоякісне мінеральне масло, що отримується з нафти і змішане з кількома особливими добавками. Це масло називається мастильної гідравлічної трансмісійної рідиною. Використання інших типів масел знижує експлуатаційні характеристики і часто призводить до відмови автоматичної трансмісії. Тип використовуваної трансмісійної рідини, як правило, зазначений на масляному щупі коробки передач або в сертифікаті якості автомобіля.

У більшості автомобілів, оснащених автоматичною трансмісією, використовується рідина типу «Dexron,« Dexron-ll »,« Dexron-III ». В даний час в автоматичних коробках передач на автосредство типу 4 WD використовується більш нова модифікація змащувальну рідини - тип «Т» або «Т-Н». Зазначені типи трансмісійної рідини спеціально пофарбовані в різні кольори, тип «Dexron» - червоний, а тип «Т» - жовтий. Цим підкреслюється, що змішувати їх не рекомендується.

В автомобілях, оснащених автоматичними трансмісіями, блок головної передачі і сама коробка передач можуть бути розділені, і тому при заміні масла обидва відсіку повинні заповнюватися роздільно У відсіку головної передачі використовується зазвичай Міссион про SAE 85W / 9 автоматичної трансмісії дивіться на підкапотної табличці в розділі «TransAxle».

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.