Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


15-11-2013, 15:58    Як спілкуватися з ДАІ - в разделе "Полезные советы"

4. Іноді у інспекторів виникає бажання відкрийте багажник. Памятаємо, що це законного права. Вони можуть провести тільки зовнішній огляд, а не обшук. Вони законно навіть відкрити двері машини не можуть - це вже обшук. Тим більше бардачок, салон, багажник. Існують варіанти, коли вони стоять разом з Беркутом і проводять дійсно якісь операції. Вимагають провести обшук багажника. Памятаємо, що вони там можуть знайти щось, чого там ніколи не було, наприклад кріп, загорнутий в газету Сільське життя. Тому ВИМАГАЄМО скласти спершу протокол про адміністративне затримання та обшуку в присутності двох понятих, а потім вже відкриваємо багажник. Як правило, після Ваших законних вимог, бажання оглядати багажник відпадає.
5. Памятаємо, що за Конституцією у нас в Україні одна державна мова, тому в разі нечемного спілкування з Вами, ми маємо повне право впертися і сказати Я вас не розумiю (актуально для східних регіонів). Сам так часто роблю, допомагає.
Безопасный ГАИшник 6. Памятаємо, що інспектори часто самі порушують Закон. Наприклад, працюють в неробочий час, тому вчимося завжди звертати увагу на:
а) Чи є у інспектора жетон? Якщо ні, то чому? А має ж бути!
Б) На якому авто стоїть інспектор? Якщо це авто приватне, то чому? Кому воно належить? Інспектор не зобовязаний давати Вам відповіді на питання, але ми ж можемо і через прокуратуру поцікавитися, про що інспекторові і повідомляємо.
В) Звертаємо увагу на те - чи є на їх машині техогляд? А я вам скажу, що Гайцами на приватних авто часто без техогляду. Звертаємо на це увагу інспектора і знову згадуємо про прокуратуру.
Г) Памятаємо про телефон довіри, ми можемо подзвонити туди з мобільного завжди і вказати на наші підозри. Висновки: якщо все робити за законом, то зупиняючи нас, інспектор витрачає свого часу не менше, ніж Вашого, а нервів, мабуть, навіть більше. І чим більше буде зустрічатися їм таких розумних на дорозі, тим рідше вони цих розумних будуть гальмувати.
Мене, наприклад, вже практично ніколи не гальмують. Спробуйте хоча б раз процедуру повністю: подивитися уважно його документи, жетон, звернути увагу на їхній автомобіль, поцікавитися причиною зупинки, подзвонити в тел. довіри. Через тиждень Вашу машину у страшному сні бачити всі даішники Вашого міста.

Варіант другий: зупинка за порушення.
1. Ніколи не даємо грошей гайцам. Памятаємо, що коли Ви даєте гроші, ви, по-перше, самі порушуєте закон - даєте хабара посадовцю ПРИ ВИКОНАННІ. По-друге, Ви перекреслюєте все, що було написано мною вище. Закон більш не на вашому боці. І взагалі, немає за що йому давати грошей - він Вам і так зробити нічого не може. Чи не нервуємо, поводимося ввічливо і спокійно.
2. З машини не виходимо, пропонуємо писати протокол, на їх запрошення в їх машину - відмовляємося. Не мають права вимагати.
3. Після складання протоколу УВАЖНО його читаємо. Чи всі графи заповнені? Чи правильно все вказано?
4. У протоколі є три місця для підпису: під порушенням, під коментарем і під тим, що зі ст.63 Конституції та ст. 268 КпАП нас інспектор ознайомив. ВИМАГАЄМО ознайомити. Раджу попередньо з ними самому ознайомитися, щоб відрізняти бекання інспектора від закону. Памятаємо, що українське законодавство українською мовою, бекання про права та обовязки російською хай розповідають росіянам заїжджим. А ми вимагаємо на гос. мовою (актуально для східних регіонів). У разі, коли інспектор не знає законів і не може ознайомити з вищезгаданими статтями - пишемо про це в коментарях до протоколу. Під розясненням статей підпис не ставив.
5. У коментарях ЗАВЖДИ пишемо фразу З протоколом не згоден, нічого не порушував, аргументи приведу в суді. Навіть якщо порушував і згоден. Це нам допоможе надалі. Видам невелику таємницю: за кожен незгідний протокол інспекторів примушують писати пояснення, або просто влаштовують рознос, тому багато таких протоколів не доїжджають далі машини інспектора.
6. У разі перевищення швидкості памятаємо, що на приладі не написано, що це МОЯ швидкість. Довести це неможливо без відео. А відео, як і іншої техніки, у них немає.
7. У нашій країні винен я чи ні - вирішує НЕ інспектор, а СУД. Тому інспектора не боїмося, сперечаємося. Памятаємо, що забрати права у них повноважень немає, забрати номери у них повноважень немає, забрати машину у них повноважень немає. НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН, окрім відсутності техогляду. У такому випадку - на штрафмайданчик. Тому за проходженням техогляду стежимо. Розповіді про «щас заберу права, зніму номери, машину на штрафпрощадку - це залякування, про що не забуваємо вказати в протоколі. Навіть якщо Ви їдете без документів або машина не Ваша.
8. Не забуваємо вказати в протоколі номер і марку автомобіля, на якому стояв інспектор (якщо автомобіль приватний). Аналогічно з техоглядом на його автомобілі. Перед законом всі рівні, і працівники ДАІ теж повинні проходити техогляд, а експлуатувати автомобіль без нього не мають права.
9. Інспектор, відчувши недобре, НЕ ДАЄ Вам протокол, щоб Ви туди не написали зайвого. Памятаємо, що це незаконно, ВИМАГАЄМО протокол для підпису і коментарів. У разі відмови - дзвонимо в телефон довіри і скаржимося. Висновки: так, таке оформлення займає більше часу, ніж дати десятку, але має ряд переваг:
а) це ЗАКОННО
б) це змусить гайцов запамятати Вашу машину і більше її не гальмувати від гріха подалі
в) збільшуючи кількість людей, які не біжать з тремтячими руками до інспектора з десяточкой, ми змушуємо їх ПРАЦЮВАТИ ЗА ЗАКОНОМ, а не отжирать пузо і відпрацьовувати рефлекс викидання жезла.

Тепер по протоколах. Якщо протокол навіть доходить до суду, то суд, як правило, не присилає повістку, або присилає без повідомлення, що рівносильно неприсиланню. Не повідомивши Вас про засідання суду, суд порушує ст. 268 КпАП, ніж робить своє рішення незаконним і дає Вам можливість через прокуратуру його опротестувати. А враховуючи, що термін адміністративної відповідальності всього 2 місяці, то навіть якщо Ви були 100 разів неправі, судити Вас заново вже неможливо за законом. Те ж стосується квитанцій з виконавчої служби: вони всі по НЕЗАКОННИМ рішеннями суду. Через прокуратуру опротестовуємо з проханням закрити виконавче виробництво, що прокуратура також робить на ура.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.