Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


14-04-2014, 08:28    Штрафи ГИБДД. - в разделе "Полезные советы"

Стаття 31.9. Давність виконання постанови про призначення адміністративного покарання.
1. Постанова про призначення адміністративного покарання не підлягає виконанню у разі, якщо ця постанова не було приведено у виконання протягом року з дня його вступу в законну силу.
Стаття 31.7. Припинення виконання постанови про призначення адміністративного покарання.
Суддя, орган, посадова особа, які винесли постанову про призначення адміністративного покарання, припиняють виконання постанови у разі:
4) закінчення строків давності виконання постанови про призначення адміністративного покарання, встановлених статтею 31.9 цього Кодексу.
Однак ховатися протягом року від приставів теж не рекомендується, оскільки це може обернутися більш важкими наслідками. По-перше, це обмеження на виїзд за межі країни. По-друге, це санкція у вигляді збільшення штрафу в два рази або, згідно ст.20.25 КоАП РФ, адміністративний арешт на строк до 15 діб.
За фактом несплати досить скласти протокол і передати його до суду, і якщо присутність особи при складанні даного протоколу не є обовязковим, то проведення судового засідання без даної особи не представляється можливим. Тому неявка до суду за фактом порушеної виробництва спричинить за собою привід, що теж, як мені здається, особливого задоволення нікому не доставить.
Сплату штрафу можна відстрочити. Стаття 31.5 КоАП РФ передбачає, що суддя або посадова особа, що винесла постанову, може надати відстрочку по сплаті на строк до трьох місяців. Таку відстрочку можна отримати шляхом написання відповідної заяви із зазначенням конкретної причини, на підставі якої ви не маєте можливості зробити сплату штрафу.
Давним-давно втратила силу частину Кодексу, що встановлювала необхідність надання квитанції про сплату штрафу в ГИБДД, проте це не означає, що свій корінець квитанції можна відразу викинути. Зберігайте його як мінімум протягом року. Якщо в такому випадку виникає проблема з судовими приставами, які стверджують, що грошові кошти на відповідний рахунок не надійшли, отже, штраф не сплачено, клопотання про відкладення справи. Навіть у випадку, коли складено відповідний протокол, складом якого є відсутність сплати штрафу, ви вправі звертатися з таким клопотанням, оскільки квитанція таки існує і ви готові її предявити.
Але пристав вимагає провести його повторну сплату - складайте позов про незаконність дій пристава або зверніться до вищестоящого керівництва.
Як ми знаємо, постанову-квитанція повинна мати реквізити. Такі ж вимоги предявляються і до постанови, винесеного посадовою особою або суддею у ході розгляду справи про адміністративне правопорушення. При цьому, постанова в обовязковому порядку має містити повні реквізити одержувача платежу, включаючи його найменування. Якщо реквізити відсутні або вони з якихось причин не читані - це достатня підстава для несплати штрафу, при цьому всі претензії з боку приставів буде необгрунтованими. У цьому випадку залучити вас до відповідальності на підставі ст.20.25 КоАП буде неможливо.
Вже навіть при зустрічі з приставом може зясується, що про штраф ви чуєте вперше, оскільки постанова на руки не отримували. Наявність у матеріалах справи тільки самої постанови не означає, що ви отримали його копію. Попросіть пристава перевірити цей факт. Можете також повідомити про те, що, оскільки постанова на руки не отримано, а тепер, знаючи про його існування, ви маєте намір його оскаржити, це говорить про те, що за таких обставин на підставі закону «Про виконавче провадження» служба судових приставів не могла прийняти таку справу у виробництво. Те ж саме відбувається і у випадку, коли отримане вами постанова оскаржується.
Якщо пристав прийшов до вас додому (не зайвим буде зауважити, що відвідати ваше житло згідно ст.35 п.1 закону «Про виконавче провадження» пристав може з 6 ранку і до 22.00), то краще погодитися і сплатити штраф. Ви вправі вимагати від неї предявлення копії виконавчого провадження і можете при цьому послатися на ст.30 п.17 закону «Про виконавче провадження», однак це може всього лише трохи відтягнути час.
Якщо громадянин не згоден зі сплатою штрафу, це не означає, що пристав відразу ж приступить до вилучення речей. Наявність у громадянина грошових коштів (у тому числі і на мобільному телефоні) означає, що пристав повинен вимагати саме сплати грошової суми. Це ж зазначено і в ст.69 п.3 закону «Про виконавче провадження».

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.