Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


6-08-2014, 20:15    Автомийка - в разделе "Полезные советы"

Автомийки із застосуванням текстильних матеріалів на відміну від автомийок з використанням щіток є альтернативою з більш щадним режимом. Перевага тут полягає в матеріалі, яким миють автомобіль. На відміну від жорстких щіток мякий текстильний матеріал працює в більш щадному режимі. В даний час вже самі власники мийок визнають той факт, що після мийки залишаються сліди стирання. Текстильні матеріали, що знаходяться в поганому і забрудненому стані, можуть в такій же мірі пошкодити фарбу автомобіля, як і мийки з використанням щіток. Але і ручна мийка автомобіля також становить загрозу т.к. забита піском щітка для ручного миття, може безнадійно подряпати фарбу.
Який матеріал миє чистіше. У будь-якому випадку, якщо Ви віддаєте перевагу щадну фарбу мийку, текстиль буде найкращим рішенням. Використовувані на мийках щітки виготовлені з поліетилену. Діаметр щетини щіток: приблизно 1-2 мм, довжина в залежності від галузі використання - 80-120 см. Різні агрегати мийної установки оснащені щітками різної довжини. Кінчик кожної щетинки розщеплений у вигляді Х-профілю. У нового і вживаного згідно інструкції щіткового матеріалу видно незачепленою і чітке розщеплення. При близькому розгляді на щетина можна помітити веерообразние кінчики. Щетинки коротше нормальної довжини і без цих загострених кінчиків дуже небезпечні. При частому застосуванні такої відслужив свій термін щітки лак робиться шорстким, втрачає блиск і пошкоджується до такої міри, що допомогти зможе лише майстер з лакофарбовим покриттям. Це особливо стосується всіх лаків типу металік і темних кольорових лаків.
Текстильні миючі матеріали бувають різної якості. Текстиль текстилю ворожнечу. Для необізнаного людини відмінність майже не мабуть або з працею помітним. Хороший текстильний матеріал має ткану структуру, в яку вплетені найтонші нитяні петлі. Завдяки цьому поверхня робиться особливо мякою і добре поглинає вологу. Завдяки особливій хвилеподібною структурі бруд на поверхні не накопичується, а зникає в поглибленнях і далі змивається водою. Текстильний матеріал завдяки воді робиться гнучким, мяким і еластичним іні залишає найменших слідів стирання. Мийка із застосуванням текстилю має блискучий результат.
Текстильні смуги шириною приблизно 5-12 см чистять лак, роблячи поверхню гладкою. До того ж після багаторазових мийок вони створюють легкий полірувальний ефект (але звичайно незрівняний з ручною поліруванням).
Деякі, нові миючі матеріали складаються з спіненого поліетилену - матеріалу дуже мякого і дуже еластичного. Поліетиленові смуги діаметром приблизно 3-5 мм, як і текстиль, майже що не залишають на фарбі слідів стирання. Задовільну якість мийки, особливо при дуже сильних забрудненнях, на жаль, залежить від попередньої мийки. Спінений поліетиленовий матеріал поглинає в себе дуже мало води і бруду, але зате так само, як і щітки, володіє ефектом самоочищення. Внаслідок властивостей цього матеріалу ефект миття може бути трохи гірше, ніж при використанні щіток або текстилю.

 
мойка фото
 


Конвеєрна автомийка
На мийному конвеєрі чистячі агрегати розташовуються по черзі, один за іншим. За допомогою буксирувальних ланцюгів автомобіль рухається вздовж моюшіх агрегатів.
Перед вїздом потрібно прибрати антену і багажник з даху, зняти ручник, перевести важіль перемикання передач у нейтральне положення (важіль автомата поставити на N), звільнити кермо, закрити вікна і двері. Обовязково виконуйте всі вимоги. Обовязково повідомте персоналу про що міняють своє положення дзеркалах і неубірающіеся антенах. Не всі пошкодження, завдані при проходженні через мийні агрегати, будуть на совісті обслуговуючого персоналу. При недотриманні правил поведінки на автомийці, може вийде так, що Ви опинитеся винуватим в нанесенні мийного конвеєру збитку.

На стрічковому конвеєрі Ваш автомобіль тягнеться повз мийних агрегатів. Співробітник включає обрану вами програму. Автомобіль стає чистим і блискучим. У кінці конвеєра знаходиться сушка. При зїзді з конвеєра встановлений світлофор або сигнальна лампа, які показують, коли можна зїхати. На деяких автомийках Вам запропонують додаткові послуги: протруть вітрове скло, пороги і видалять останні краплі води.
Тривалість мийки залежить від запрограмованої швидкості стрічкового конвеєра. Співробітники автомийки можуть визначати час мийки і залежно від кількості автомобілів.
Портальні автомийки
На відміну від мийних конвеєрів портальні автомийки набагато менше за розмірами. Мийний механізм, закріплений на портальної рамі, робить кілька проходів взад-вперед над автомобілем. Залежно від оснащення на портальної рамі закріплені вальці для даху, бічні очищувачі, колісні очищувачі і повітряна сушарка. Автомийки з подвійним порталом діють за тим же принципом, що і мийки з одним порталом. Розрізняються вони лише тим, що перші оснащені окремим порталом для сушіння або іншим мийним порталом, тобто мийна і сушильна зони розділені. Так звані тандемні портали складаються з двох повністю оснащених одиночних порталів. При цьому підході один портал миє і сушить передню частину, а другий портал миє і сушить задню частину автомобіля.Портальние автомийки обладнані в основному щітками. Попередню мийку здійснює сам клієнт. Для цього приготовлені до використання очищувачі під високімдавленіем.

 
 
фото автомойки
 


Миття високого тиску - безконтактна мийка
При цій технології автомобіль миється тільки лише водою під високим тиском і хімічними засобами. Якість мийки при цьому спірно. На поверхні через статично утримуваної бруду залишається сірий наліт, який не виходить видалити напором води і шампунем.
Без сумніву, мийка високого тиску являє собою найбільш щадну очистку лакофарбових покриттів. Але за дуже високого тиску води не можна абсолютно виключити пошкодження, що наносяться рухомим частинам автомобіля. Дзеркала, бічні покажчики повороту, спойлери та інші незакріплені елементи при такій мийки можуть бути зірвані.
Попереднє миття
Перед миттям автомобіля, поверхню треба грунтовно облити чистою водою, для того щоб абразивні частинки не змогли пошкодити чутливе лакофарбове покриття.
Нижню частину автомобіля, кути і краю між бампером і кузовом, краю фар і задні ліхтарі треба грунтовно облити водою. Там збирається особливо багато піску і бруду. Якщо скупчення бруду залишаться на лакофарбовому покритті автомобіля, то при очищенні щіткою вони будуть дряпати поверхню, як наждачний папір. Мийка повинна завжди проводитися з використанням великої кількості води.

 

Автоновини

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.