Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


24-02-2013, 09:39    Строгий регламент Формули-1 Автосвіт - цікаве в світі авто. Автоновини, майстерня - в раздеде "Полезные советы"

«Формула-1»
Цифра 1 означає, що вона перша у всьому. Технічні вишукування, надійність, швидкість, межа напруги людських можливостей і гаманців спонсорів. Шалено зачаровує демонстрація вершини технічної та інженерної думки людини .... Сьогодні ми поговоримо про правила. Вони є абсолютно у всьому, і «Формула-1» - не виняток. Жорсткий регламент, який затягує гайки з кожним роком все тугіше й тугіше ... Так уже справді він необхідний? Відповідь однозначна - життєво необхідний. Технічний регламент, за відповідністю якому стежить Міжнародна федерація автоспорту, визначає основні характеристики болідів.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
Шасі
Болід Формули-1 являє собою вуглепластиковий монокок з чотирма розташованими поза корпусом колесами, з яких два задніх є ведучими. Пілот розташовується в тісній кокпіті в передній частині боліда і управляє їм за допомогою керма, педалей гальма і газу. Ширина автомобіля в цілому не може перевищувати 180 см. «Формула-1» є найшвидшою автогоночної серією, хоча боліди не часто перевищують швидкість 300 км / ч. Основна перевага «Формули-1» - дуже ефективні гальмівна і аеродинамічна системи, що дозволяють болідам на високій швидкості проходити повороти. Гальмівні підсилювачі і антиблокувальна гальмівна система заборонені.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
Мотор
У «Формулі-1» використовуються чотиритактні V-подібні восьмициліндрові двигуни без наддуву з кутом розвалу циліндрів 90 °. Обєм двигуна не повинен перевищувати 2.4 літра. Максимальний діаметр циліндра - 98 мм, що має на увазі мінімальний хід поршня в 39,7 мм. У кожному циліндрі використовується по два впускних і два випускних клапана. Мінімальна маса двигуна становить 95 кг. Системи попереднього охолодження повітря заборонені. Також заборонено подавати в двигун небудь, крім повітря і пального. Кожен циліндр може мати тільки одну форсунку для впорскування палива і тільки одну свічку запалювання. Так само двигун обмежений до 18 ТОВ обороюв на хвилину. Блок циліндрів і картер двигуна повинні бути виконані зі сплавів алюмінію. Колінвал і розподілвали повинні бути зроблені із сталі або чавуну. Штовхачі клапанів повинні бути виконані зі сплавів алюмінію, а самі клапани - із сплавів на основі заліза, нікелю, кобальті або титану. Використання карбону і композитних матеріалів при виробництві блоку циліндрів, головки блоку і клапанів заборонено. Для запуску двигуна на пітлейн і на стартовій решітці використовується зовнішній стартер (окреме переносний пристрій, не встановлюється на машину). В даний час також накладаються обмеження на зміну моторів кожним гонщиком на своєму боліді. Починаючи з 2009 року, для боліда надається 8 моторів на один сезон. Команда у праві сама вирішувати, як ними розпоряджатися.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
Електроніка
 

Як і будь-який продукт високих технологій, автомобіль «Формули-1» наповнений електронікою, що допомагає досягти найкращих результатів в гонці. Вся електронна начинка боліда інспектується FIA перед сезоном і не може змінюватися протягом його. Хоча деякі вузли боліда мають електронні складові, заборонені системи, явно допомагають управляти болідом. Наприклад, системи контролю старту або телеметрія із зворотним звязком. Що стосується останньої, то пояснимо: з боліда безперервно передається телеметрія - інформація про стан і поведінку машини. За телеметрією стежить персонал команди. Зворотний звязок заборонена, тобто управляти болідом з боксів не можна.

 

А останнім часом зниження кількості електроніки в болідах взагалі стало загальною тенденцією, що підвищує роль гонщика в управлінні машиною. Наприклад, в сезоні 2008 була заборонена антипробуксовочна система, що викликало труднощі у пілотова проходженні поворотів і болідом стало керувати важче.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
Шини
Левову частку часу на тестах і вільних заїздах команди витрачають саме на підбір правильного складу шин, найбільш підходящого для траси, погоди і конкретного боліда. На відміну від дорожніх автомобілів, шини для болідів «Формули-1» не призначений для довготривалого використання: один комплект розрахований не більше ніж на 200 км. Ключовими властивостями є міцність, мала вага і зчеплення з трасою. Використовуються 3 види шин: «сліки» для сухої траси, «проміжна гума» під назвою «мікст» для злегка вологою і дощова-для мокрої дороги.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
Безпека
У першу чергу регламент спрямований на безпеку пілотів і оточуючих його людей: не тільки інших пілотів, а також персоналу та глядачів. Безпеки пілотів у «Формулі-1» приділяється величезна увага. Жоден болід не зможе вийти на старт гонки, якщо він але пройде всіх необхідних перевірок, зокрема креш-тестів. Після трагічної Цйбелі Айртона Сенни в 1994 році питаннями безпеки зайнялися грунтовно. У вирішенні проблем безпеки на «Формулі-1» досягли такого прогресу, що гонщик, як правило, не отримує серйозних ушкоджень навіть при лобовому зіткненні на досить високій швидкості. Для оберігання пілота при ударах ззаду і переворотах, позаду кокпіта розташовані дуги безпеки. Також регламентовано, що в будь-якій ситуації пілот повинен мати можливість покинути болід не більше ніж за 5 секунд, для чого Еллу потрібно лише розстебнути ремені безпеки і зняти кермо.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
Траса
Автодром навіть на рівні проектування передбачає забезпечення безпеки гонок. Існує спеціальна інструкція ФІА, яка регламентує, як прорахувати всі зони на трасі і як зробити всі конструкції максимально безпечними. На кожній трасі лежить спеціальний асфальт. Верхній шар асфальту робиться більш міцним, що б витримувати навантаження від гоночних коліс, які мають набагато більш високим коефіцієнтом зчеплення. Також верхній шар асфальту є пористим, що б під час дощу мінімізувати ймовірність утворення калюж. Вода може стікати не тільки по поверхні асфальту, але і протікати всередині цього шару. Для відведення води під землею лежать труби, а вздовж асфальту знаходяться спеціальні лотки. Ці лотки робляться по тим же вимогам, що і для посадкових смуг аеродрому: вони можуть витримувати високі навантаження і від них не відірвуться кришки.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
Екіпірування
Завдяки технічному прогресу, швидкості в «Формулі-1» зростають з року в рік, тому для керування таким болідом пілоти повинні бути виключно добре екіпіровані, щоб витримувати 2-годинну гонку. Один з найбільш важливих моментів - захист пілота і спорядження від вогню. Щоб це забезпечити, не вважаються ні з якими »витратами. Різнобарвні комбінезони пілотів виготовляються з легкого волокна Nomex. Він схожий за будовою з кевлар. Nomex не змінює своїх властивостей при нагріванні до 350 градусів Цельсія і здатний витримати вплив відкритого вогню протягом 8 секунд, і пілот не отримує будь-яких серйозних опіків. Волокна з Nomex легко піддаються фарбуванню. З цього матеріалу ось вже більше 30 років виготовляють гоночні комбінезони. Зараз одяг для пілотів шиють дві італійські компанії - ОМР і Sparco. У середньому за сезон пілот використовує близько 20 комбінезонів, ще близько півсотні одиниць на рік потрібно для екіпірування бригади механіків. Комбінезони зшиті особливим способом: між швами створюються спеціальні «повітряні подушки», що додають комбінезону більш високу теплопровідність. Це дуже важлива особливість комбінезона. Загальна вага комбінезона, в якому пілоти вихолостять на старт гонки, складає всього 1,5 кг. При цьому третина від загальної ваги складає вага рекламних нашивок.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
Крім цього комбінезона, вся поверхня тіла пілота захищена ще одним тоншим костюми з Nomex, що включає в себе огнезащитное білизна, кальсони, балаклаву (підшоломник). Пілот також одягає взуття з волокна Nomex на твердій підошві, що забезпечує хороший контакт з педалями, і рукавички з Nomex з замшевими вставками на долонях для більш зручного захоплення керма. Шолом - це практично едінствтенная захист для голови пілота. Звичайно, він служить також відмінною ознакою пілота, що допомагає публіці і коментаторам дізнатися його під час гонки. Але, все ж, шолом, насамперед - найважливіша частина захисту пілота Він також грає істотну роль в аеродинаміці. Область шолома - одна з, найбільш турбулентних зон в боліді «Формули-1», і тому одним із завдань для виробників шоломів, таких як Schubert і Bell, стає зменшення цього небажаного побічного ефекту.

 
Строгий регламент Формулы-1
 
«Формула-1» і політика
Вперше в історії змагання, «Формула-1» відмовилася від проведення гоночного етапу з політичних причин. Через нестабільну ситуацію в Бахрейні прийнято рішення скасувати стартовий етап чемпіонату світу «Формули-1» - «Гран-прі Бахрейну», який повинен був пройти 13 березня. Не відбудуться в цій країні і тестові заїзди з 3 по 6 березня. Про це організатори в Бахрейні повідомили 21 лютого. Як зазначає спортивне інформаційне! агентство SID, «Гран-прі Бахрейну», можливо, буде проведений у листопаді. А тестові заїзди відбудуться в Барселоні або Хересі. Удачі на дорогах, Господа!

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.


КОММЕНТАРИИ - 6
ПРОСМОТРОВ -
Похожие статьи:

Hаписал: RobePrulky
Комментариев: 8834 Новостей: 0
Proteinproteinuria is defined as mgday nephrotic syndrome cheapest viagra pills for sale It does not deal with injections of other medications into the prostate andor oral and intravenous delivery of antibiotics.staphylococci berryshaped bacteria in clusters stat.B. kamagra by ajunta pharma These medicines make your heart work less hard by lowering your blood pressure.The Greeks believed that the liver and spleen under the cartilage of the ribs were the seat of melancholy or sadness.She is disoriented and unco operative.Probably the best example is polygraph tests or lie detectors which measure heart rate blood pressure temperature and galvanic skin response. compare kamagra It is a common way to detect cervical cancer.Another putative hypothesis for SSRIinduced loss of sexual desire is the role of HTA receptormediated norepinephrine neurotransmission.Patients usually have skin disease for months to years before arthritis develops.Minaker S.He also used ultrasound see p.Label Figure as you study the following description of the meninges. propecia effets Elsevier Inc.open fractures Vascular insufficiency e. venta de kamagra en linea Assesses dynamic responses of HR heart rhythm and BP D.Her sepsis is being treated with multiple broadspectrum antibiotics.

Hаписал: MelvTreave
Комментариев: 7943 Новостей: 0
Oliguria progressing to anuria may not be reversible if therapy is delayed Quick Hit Excessive water intake alone rarely leads to hypo natremia because the kid neys have a great capacity to excrete water.Receptive fluent aphasia b.Updated July quien vende cialis The column is bone tissue whereas the cord is nervous tissue.Therefore your GP will want to rule these out before he or she diagnoses you.listening to sounds within the bodyVital signs are Temperaturespecialist in the study of hormone disorders ist ENDOCRINE SYSTEM G Give the meanings of the following conditions. buy oratane In other words under these conditions the required a b FIGUREg.Some products that may interact with this drug include ethacrynic acid lithium other drugs that can affect your hearing including aminoglycoside antibiotics such as gentamicin tobramycin.nhlbi.In some cases a skin biopsy may be needed to rule out other causes of pigment loss. cheap soft viagra Hip fracturesfemoral neck intertrochanteric fracturesVardenafil increases penile rigidity and tumescence in erectile dysfunction patients a RigiScan and pharmacokinetic study.The Dutch city of Leiden was typical in having only ten active midwives on its registers during the th century a number that halved during the th century.His PMH is significant for CHF.Sally complained of pain in the area surrounding her navel. cialis from canada They prevent formation of clots or break up clots in blood vessels in conditions such as thrombosis and embolism.An experiment in biology.He was keen on the details of language in medicine and concerned that many Greek works had become corrupted he tried to recover their true medical meanings.With the capability to be deployed as an onpremise or ondemand solution agInquirer can meet the diverse needs of organizations of any size. 800mg viagra Jesuit missionary Barnabe de Cobo brings cinchona bark used medicinally from Peru to Spain.The use of both sGC activators and stimulators may be useful in conditions of altered heme conformation as well as in conditions in which NO synthesis is impaired Lasker et al.Do not mistake for paronychia.

Hаписал: JoseReupe
Комментариев: 8791 Новостей: 0
.You can find out about organ donation from your doctor. priligy en vente libre It is obvious that MC receptor agonists may have effects in patients with ED that can be clinically useful.aspergillus a.Individual lesions resolve without scarring in several hours. kamagra 100 without prescription THE RISE OF SCIENTIFIC MEDICINE real trouble came on Midsummers Day when in a public demonstration of his contempt for tradition he made a bonfire out of the revered works of Galen Ibn Sina and othersan act that outraged the citys establishment.haversianIf it happens within the medical care system it can also be complicated.Thyroid function is assessed nodules and tumors can be evaluated. what's in fake accutane bought online? A physical therapist is a masters or doctoral degreeprepared health care professional who develops a treatment plan based on a physicians diagnosis.Louis Mosby F from Moll JMH Rheumatology nd ed.th ed.They crunch numbers to track outbreaks of infection and link cause and effect for epidemiologists see pp. buy accutane online canada It is usually used to refer to agents that act against bacteria but while plenty of substances such as hot tar and strong acids kill bacteria the term antibiotic is generally reserved for a substance produced by another living thing often another microbe.An angiogram reveals plaque blocking the LAD.AEDs can now be used with minimal or even no training and are installed in all manner of premises from offices and factories to shopping malls swimming centers and gyms.Such statistics reflected the positive results of variolation but it was still a risky procedure.BleedingA Diseases such as hepatitis or propranolol melbourne More numerous reports to regulatory agencies complemented more detailed information from case reports to provide a new perspective on a common area of prescribing.

Hаписал: Waltrant
Комментариев: 7766 Новостей: 0
Depression is common in patients with CFS.Its first hospital specialists were appointed in the s.Symptoms have to last for at least one month otherwise the individual might be diagnosed with acute stress disorder which is a precursor or prodrome that cant last for more than four weeks. kamagra duro were regarded as mediators between the human world and the unseen realm of spirits and gods.The column is bone tissue whereas the cord is nervous tissue.Coverage and bias in chemical library design. generic viagra levitra reno kidney renal ischemia renal colic Colic is intermittent spasms of pain caused by inammation and distention of an organ.As the Huang di NeiJing states The five elemental energies encompass all the myriad phenomena of nature. buy generic cialis online These include ATRA all trans retinoic acid a vitamin A derivative that is highly active against acute promyelocytic leukemia APL and arsenic trioxide Trisenox which has similar effects on APL.All trends of response were the same regardless of any concomitant medication. buy kamagra uk with mastercard Hydroxyurea is sometimes used for severe thrombocytosis.white blood cellWhen fecal matter becomes trapped in diverticula diverticulitis can occur.Examples are subcutaneous intradermal intramuscular intravenous intrathecal and intracavitary injections.FEMALE REPRODUCTIVE SYSTEM preeclampsia Abnormal condition associated with pregnancy marked by high blood pressure proteinuria edema and headache. low cost levitra However you should tell your health care provider if this occurs.

Hаписал: RobePrulky
Комментариев: 8834 Новостей: 0
It works primarily by reducing the activity of Tcells thus diminishing the bodys immune response. propranolol sale Initial treatment is bowel rest NPO IV fluids antibiotics and pain medication.False.Absence of significant hypervolemia e..Vaccinate against influenza and pneumococcusthere is an increased risk of infection in these patients. generic viagra healthy man Abbreviations IBD inflammatory bowel disease UC ulcerative colitis CRC colorectal cancer.All blood tests are normal.Assuming that the moving part of his hand weighs kg calculate the rebound velocity and kinetic energy of the bag.Virol. buy 10 pack of clomid pills cholesterol embolization syndrome This syndrome is due to showers of cholesterol crystals originating from a prox imal source e.M E DICI N E I N T H E I N DUS T R I A L AGE Mother and Baby Medicine N TODAYS CONVENTIONAL MEDICINE the central figures in the care of mothers and babies during the postpartum period are the obstetrician and the midwife.In our study we demonstrated that this ratio wasThe pituitary gland releases oxytocin which stimulates the pregnant uterus to contract labor begins. propecia venta online nonsteroidal antiinammatory drug HcorneaThe patient is no longer contagious after one treatment although pruritus may continue for a few weeks as dead mites are shed from the skin.The type B person is not necessarily an underachiever but he or she is not quite so ambitious and certainly not quite so angry.Outlook Prognosis Pituitary surgery is successful in most patients depending on the size of the tumor and the experience of the surgeon. buy cheap finasteride myxo mucus myxedema Mucuslike material accumulates under the skin.Alternative Names Somatotroph adenoma Growth hormone excess Pituitary giant References Melmed S Kleinberg D.

Hаписал: WillType
Комментариев: 8804 Новостей: 0
a biological response modier that is made by lymphocytesThis differed from the smallpox vaccine which was a naturally occurring version.The dose may be raised by or mg and given not sooner than to hours after the previous dose until the desired diuretic effect has been obtained. buy prednisone online Luminaries such as Paracelsus see pp.This is done via a combination of history physical examination and laboratory findings.Smooth cartilage that covers the surface of bones at joints isIt is most commonly diagnosed in young men and the disease course is variable. doxycycline 500 mg prices Some laboratories use different measurements or may test different specimens.Donald Gleason a pathologist who developed it in the s is based on the microscopic appearance of the prostate biopsy specimen.E.Examples of somatoform somato body disorders are conversion disorder and hypochondriasis. best price 100mg generic viagra b.Were looking specifically at the sympathetic nervous systemthat fight flight or freeze response.The source must be carefully shielded to protect the operator. buy levitra safely from canada For example nerve cells that control movement of the left side of the body are found in the right half of the cerebrum.formationUpdate Date Updated by Linda J.Dr.e. cytotec online uk branch of psychiatry dealing with legal mattersThe Lancet OctoberWilson B.

Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.