Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


27-08-2013, 02:13    Автосигналізації - в разделе "Полезные советы"

АвтосигналізаціїЗавдання будь автосигналізації донести до власника автомобіля інформації про спробу проникнення в автомобіль або його викрадення. Принцип роботи охоронної системи полягає в зборі та обробці інформації з датчиків, що встановлюються в автомобілі. Вони діляться на кілька груп:
Контактні датчики (кінцевики) - спрацьовують при відкритті дверей, капота, багажника розмикається контакт, імпульс посилається в блок управління сигналізації. Установить автосигнализация вы можете на сайте http://maestroauto.com.ua/.
Ударні (шок сенсори) - що при ударах або вібраціях певної сили. Мають можливість налаштування чутливості до впливів.
Об'ємні (СВІ, Ультрасонік) - спрацьовують при будь-якому переміщенні в салоні автомобіля або при наближенні до автомобіля впритул.
Струмові - спрацьовують при зміні напруги в бортовій мережі автомобіля, якщо включаються будь-які енергоспоживачі.
Датчики автосигналізації повинні встановлюватися і налаштовуватися належним чином. Такі роботи повинен проводити висококваліфікований фахівець, адже саме від них залежить збереження, безпеку і спокій власника автомобіля.
Чим відрізняються автосигналізації і на які види вони поділяються
Серед автосигналізацій можна виділити надійні і ненадійні (які постійно «глючать», не працюють при низьких температурах). Сигналізації відрізняються за наявності у них додаткових можливостей (автозапуск, автоматична постановка на охорону, турботаймер, автозапіраніе дверей). За типом переданого сигналу автосигналізації діляться на аналогові і цифрові. Вартість автосигналізації складається з декількох складових - фірми виробника, типу переданого сигналу, наявності додаткових функцій, трудомісткості установки в автомобіль.
Аналогові автосигналізації
Аналогові сигналізації поділяються на види:
Односторонні (без пейджера, немає можливості отримувати інформацію про автомобілі)
Серед цих сигналізацій широке поширення отримали автосигналізації без автозапуску (Alligator M500, Sheriff ZX-625), а також SLAVE системи, які управляються штатним брелоком центрального замку встановлюється в машину на заводі.
Двосторонні (з интегрируемым пейджером, з можливістю отримувати інформацію про вашому автомобілі)
В даний час це найпоширеніші автосигналізації. Кожен власник хоче знати, що відбувається з його автомобілем (вся інформація приходить на брелок-пейджер), але на жаль не у всіх авто сигналізацій зв'язок з пейджером має велику дальність, а це 1500 метрів на відкритій місцевості і 700 метрів в місті. Ще одним важливим параметром для даних автосигналізацій є контроль за каналом зв'язку ККС, який інформує про те, яка виникає перешкода або про те, що машина знята іншим брелоком, яким може виступати і сканер і код-грабера.
У всіх аналогових автосигналізації застосовують реле H3 і HP. При застосуванні нормально замкнутого реле Н3 блокування видаляється зриванням клемника з центрального блоку сигналізації. При застосуванні нормально розімкнутого реле блокування видаляється всім відомим методом, шляхом подання (-) в блокувальний провід.
Аналогові сигналізації являють собою вид, при якому безпеку здійснюється до моменту знаходження самого блоку. Необхідно, щоб установник так сховав блок щоб той не був знайдений.
Сигналізації захищають автомобіль на деякий час, рятують від простих некваліфікованих викрадачів, захищають вашу машину на парковці. Як правило люди, ставлячи ці сигналізації, ставлять на машину ще механічні засоби захисту (замок кпп або замок капота), щоб ще більше утруднити викрадення. Разом з цими засобами захисту автомобіль захищений ще більш надійно.
Цифрові автосигналізації
Дані автосигналізації найбільш складні для викрадачів, правда ціна на них більш висока і вимагають більшої майстерності в установці, і спільно з механічними засобами захисту (замком капота і замком кпп) представляють серйозну захист вашої машини.
Пояснимо - цифрове реле можна розташувати під капотом, і перекривши туди доступ замком капота утруднити, а часто і зупинити зовсім викрадення вашої машини. Додатково ставлять мікро реле, малі розміри яких дозволяють їх розмістити практично в будь-яких місцях автомобіля. Управління цифрових сигналізацій здійснюється по штатній проводці закодованим сигналом або за окремим дроту. Так як кодований сигнал йде, то знаходження блоку не дає найпростішими прийомами знешкодити сигналізацію. Для угону авто доводиться використовувати сканери і код-граберы.
Цифрові сигналізації поділяються на :
провідні
бездротові, з постійним (незмінним) кодом цифрового реле
бездротові, із змінним кодом цифрового реле
Бездротові сигналізації більш ускладнюють викрадення. Сигналізації Excellent Capital 1 і Fortress type 3 мають двозонні цифрові датчики об'єму і датчики удару. Ці системи особливо надійні, а також дуже популярні в тому сенсі, що вони «реально протистоять угону. Також з'явилися системи Wait Up, які спрацьовують при переміщенні авто без вказівки господаря. Це сигналізації REEF net 402 W, REEF net 404 W. Канал зв'язку між міткою і центральним блоком захищається технологією DID, при якій йде діалогове розпізнавання динамічного коду. Це дуже серйозний засіб захисту. У групі бездротових сигналізацій також існують SLAVE системи, наприклад REEF NET R-601, яка управляється штатним брелком, в ній застосована протирозбійна функція AntiHiJack.
Найскладніші серед цифрових бездротових автосигналізацій це сигналізації із змінним кодом цифрового реле керовані по штатній проводці. У цій групі варто відзначити Excelent Capital 2 і Excelent Continent 2. Розрізняються вони можливістю дистанційного запуску двигуна.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.