Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


22-08-2013, 05:20    GSM-шлюз або життя на халяву - в разделе "Полезные советы"

GSM-шлюз або життя на халявуПотреби homo sapiens, як правило, неспівмірні з його можливостями. І все одно, по мірі отримання людиною матеріальних благ все його єство прагне розширити їх межі. Деколи це робиться не зовсім законними способами, що дуже збільшує ймовірність сварки з Кримінальним Кодексом. Купить GSM шлюз вы можете здесь на сайте http://activka.ua/.
Набувши статус абонента стільникової мережі і отримавши таким чином додаткову статтю витрат, громадянин цілком резонно починає шукати способи скорочення останньої. Зазвичай, зіткнувшись з непробивною стіною кришталево чистою платіжної схеми поповнення рахунків і виймаючи з капронової панчохи за холодильником останні асигнації, людина занурюється в долають його мінорні ритми. Але смуток триває лише до тих пір, поки він не дізнається про пристрої, абсолютно легально дозволяє економити на мобільному зв'язку.
GSM-PBX Connectivity*, GSM-шлюз, GSM-gate - все це назви одного і того ж комунікаційного пристрою, не по праву обділеного увагою з боку IT-видань.
GSM-gate - геніальна знахідка інженерів, втілена у величезній кількості пристроїв, що відрізняються між собою за технічними характеристиками, але заснована на простому принципі роботи.
Шлюз є пристрій, в окремому випадку дозволяє зв'язати між собою GSM-мережу і лінію міської АТС, зменшуючи, таким чином, витрати абонентів при дзвінках з однієї мережі в іншу.
Як працює
GSM-gate можна вважати мобільним телефоном, підключеним до стаціонарної мережі загального користування. Апарат надсилає дзвінки з мобільного телефону на стаціонарний через локальну телефонну мережу, підводячи таким чином, будь-яка розмова до спільного знаменника під назвою "внутрішньомережний виклик", вартість хвилини якого майже завжди менше реально здійснюється дзвінка (в "чужу" мережу). Варто, однак, зазначити, що скористатися такими перевагами можуть лише ті абоненти, номери телефонів яких включені в пам'ять пристрою.
Найчастіше GSM-шлюзи бувають багатоканальними. Багатоканальний GSM-шлюз - це пристрій, кожен канал в якому є окремим мобільним телефоном, що має свій номер, і належить кожному з операторів мобільного зв'язку. Гейт перевіряє всі вихідні дзвінки і, якщо номер абонента, який скористався шлюзом, знаходиться у представленому списку апарату, маршрутизує з'єднання або на шлюз іншого оператора (через телефон, включений у корпоративну групу), або на вхідні потужності АТС міської мережі. Грубо кажучи, зв'язок встановлюється між двома SIM-картами одного і того ж оператора, а не між мобільним і стаціонарним телефонами.
Як правило, в сучасних моделях GSM-PBX Connectivity встановлюється декілька SIM-карт, підключених до мереж різних операторів, для додання загальній системі гнучкості по відношенню до напрямку голосового трафіку. Таким чином, якщо з'являється необхідність зателефонувати на будь-який телефон, не підключений до корпоративної мобільного або стаціонарного мережі, користувач телефонує на номер одного з каналів GSM-шлюзу, а потім, зазвичай після спеціального сигналу, набирає номер абонента. Ця розмова буде тарифікуватися як внутрішньомережний розмова. Ця нехитра операція зменшує вартість дзвінка в кілька разів. Єдиною незручністю таких маніпуляцій є необхідність вводити кінцевий номер абонента, згадуючи його, тобто не використовуючи телефонну книгу апарату.
При вхідного зв'язку пристрій перевіряє наявність абонента в установленому списку, маршрутизируя виклик на одну з SIM-карт відповідного оператора. В обох випадках зв'язок встановлюється між двома мобільними телефонами, а не між мобільним і стаціонарним, що зменшує вартість з'єднання в кілька разів.
Навіщо працює
Об'єм всередині - і внесетевого голосового трафіку зазвичай непорівнянний: більша кількість хвилин розмов направляється в домашні мережі. Але сукупні витрати на внесетевое спілкування у той же час помітно перевищують аналогічний показник для внутрішніх викликів. Вся "фішка" пристроїв-шлюзів заснована саме на те, щоб дозволити абонентам економити на внесетевых розмовах, замінюючи їх дзвінками в "рідну" для абонента мережу.
Особливо помітна така економія у великих корпораціях, де співробітники активно користуються мобільними телефонами. Використання ж GSM-шлюзів дозволяє скоротити витрати на такі розмови, направляючи їх через GSM-модуль, і прирівняти, таким чином, витрати на спілкування співробітників до внутрішньомережевих тарифів на зв'язок. Причому економія буде особливо помітна, якщо телефони об'єднані в корпоративну групу.
Деякі моделі можуть імітувати зовнішні телефонні лінії. Досить підключити до нього один або декілька стаціонарних телефонних апаратів або зовнішню лінію міні-АТС - й офіс, квартира або заміський будинок телефонізовані. У цьому випадку зовнішні абоненти набирають номер GSM-шлюзу, а дзвінки надходять на внутрішні телефони користувача. У випадку з міні-АТС зовнішній абонент має можливість після спеціального сигналу донабрать внутрішній номер і з'єднатися саме з тим абонентом внутрішньої мережі, який йому потрібен. І навпаки, корпоративні абоненти можуть дзвонити зі стаціонарних телефонів так само, як у випадку із звичайною міською телефонною лінією. Основний принцип економії при цьому не порушується.
В різних режимах роботи обслуговуваних шлюзом клієнтів економія на дзвінках може досягати 70%! Мінімальний розмір зекономлених коштів оцінюється приблизно в 25%.
Р асходы, пов'язані з GSM-гейтом, зводяться до одноразової оплати устаткування і періодичної оплати рахунків SIM-карт, встановлених у пристрої, і використовуються міських стаціонарних мереж.
Витрати на придбання описуваного апарату зазвичай окупаються протягом декількох місяців. Конкретний термін залежить від моделі шлюзу, активності розмовляють корпоративних абонентів (чим більше розмов, тим більше економія) і різниці у вартості хвилини розмови всередині і поза мережі.
Чим працює
Модель будь-якого подібного пристрою складається з двох частин: безпосередньо GSM-шлюз (функціональний блок), що представляє з себе подобу сучасних зовнішніх модемів, і базовий мобільний телефон-трубка, що виконує функції розподільника GSM-сигналу. Ці частини з'єднуються між собою кабелем, що пропускає через себе виклики. Все апаратне забезпечення відносно просто в установці, використанні і обслуговуванні. В принципі, якщо комусь терміново знадобиться мобільний телефон як такої, то завжди можна відключити шлюз і користуватися якийсь час трубкою окремо. У деяких моделях програмне забезпечення налаштовується таким чином, що без необхідності отримання деталізованих рахунків від операторів і за допомогою ПК можна отримати весь спектр білінгової інформації в межах однієї корпоративної мережі.
Від кого працює
Широке розмаїття моделей і модифікацій GSM-шлюзів, які відрізняються між собою способом підключення АТС (на внутрішню або зовнішню лінію), можливостями інтеграції та віддаленого управління, принципом побудови GSM-модуля (в деяких моделях пристроїв усі дзвінки проходять через підключений мобільний телефон, а в деяких самі мобільники є GSM-терміналами), має своїх авторів. Традиційні лідери у виробництві мобільних телефонів - Nokia, Siemens, Ericsson - не гребують і виробництвом GSM-шлюзів. В цю компанію гігантів також можна зарахувати французьку Sagem, ізраїльську Quasar і німецьку Vierling. Досить прогресивно розвивається ринок подібних пристроїв в Україні.
Вартість найбільш популярних моделей шлюзів коливається в межах 150-500 євро.
З чим працює
Крім свого прямого призначення GSM-gate може виконувати багато інших прикладних функцій. Шлюз можна використовувати для підключення сигналу тривоги від систем електронної безпеки. У разі активації входів, до яких підключено системи, пристрій автоматично викличе телефонні номери або надішле SMS-повідомлення з попередженням. Підключений до електронної системи безпеки GSM-шлюз дозволить контролювати місця чи об'єкти, не забезпечені прямим телефонним кабелем. Деякі моделі дозволяють підключити до GSM-gate навіть систему протипожежної безпеки. Словом, можливості сучасних комунікаційних пристроїв воістину не обмежені.
Для кого працює
Серед численної армії спраглих халяви у вигляді зниження витрат на зв'язок можна виділити кілька категорій, здатних заощадити на цьому серйозні кошти (від 30 до 70%):
Солідна корпорація зі штатом працівників понад 20 осіб;
Компанія однодумців, соратників, нарешті, просто знайомих, підключених до одного оператора стільникового зв'язку;
Самотній абонент, відчайдушно і безперебійно потребує зв'язку і витрачає на зв'язок надто багато грошей (оплата рахунків двох SIM-карт компенсується економією на дзвінки);
Людина або група людей, яка зацікавлена в терміновому забезпеченні зв'язком віддаленого або нетелефонизированного об'єкта (необхідна умова - радіопокриття оператора стільникового зв'язку).
GSM-PBX Connectivity (PBX - Private Branch Ex, локальна телефонна мережа) - пристрій сполучення локальних АТС з GSM-мережами; багатоканальний шлюз, який є системою повнодоступної просторово-часової комутації оцифрованих аналогових сигналів GSM-шлюзів (мобільних станцій) між собою, а також з вихідними та вхідними каналами цифрових трактів імпульсно-кодової модуляції. Управління комутацією здійснюється за заданою програмою під контролем персональної ЕОМ.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.