Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


16-07-2013, 01:13    Як вибрати минимойку - в разделе "Полезные советы"

Як вибрати минимойкуМінімийка або апарат високого тиску для проведення зовнішніх робіт - це один з побутових мийно-прибиральних приладів багатоцільового призначення. Мінімийки розроблені для очищення і миття мотоциклів, легкових автомобілів, предметів побутового вжитку, човнів, терас, велосипедів, басейнів, меблів, різного інвентарю.
Сьогодні мінімийки стали незамінним побутовим обладнанням в першу чергу для покупців, які багато часу проводять в приватних котеджах або будинках. З допомогою мінімийки значно спрощується підтримка затишку в будинку і зменшуються витрати на забезпечення чистоти і гігієни. Купуючи минимойку Ви економите свій час для особистого дозвілля, занять спортом та освіти. Купити мінімийки ви можете на сайті http://e-ukrservice.com/index.php?c=446.
Мінімийка дозволяє Вам вирішити багато проблем, пов'язані з наведенням порядку на ділянці навколо будинку і на присадибній ділянці. Вона буде корисною для Вас і для очищення сміттєвих баків, контейнерів. Якщо забрудненість невелика, минимойку використовують періодично. Для таких цілей підійде малопотужна і більш дешева модель. Якщо забруднення сильне середнє і, слід купувати модель більшої вартості і потужності.
Всілякі змінні насадки допоможуть з допомогою мінімийки виконати роботи по очищенню території великих площ, це можуть бути кам'яні стіни, доріжки і тротуари, обробка стіни дачного будинку і навіть очищення каналізації.
Якщо Ви проведете мийку автомобіля за допомогою апарату високого тиску, Ви заощадите до 80 % води, у порівнянні з мийкою зі звичайного шлангу. При такому вигляді мийки дрібні абразивні частки забиваються пори лакофарбового покриття автомобіля, і подальша обробка м'якою губкою може призвести до пошкодження покриття.
Ефективне миття свого автомобіля доступно і на станції техобслуговування, однак для цього ви повинні туди потрапити, а в «слякотное час року» чергу на мийку буває відчутна.
Російські крамниці пропонують різноманітні мінімийки таких марок, як Delvir, Kranzle, Karcher, Portotechnica. Зазвичай мінімийки різних марок забезпечуються гарантією до 1 року і їх відмінність може бути у функціональних показниках, дизайні і технології виготовлення.
Не можна використовувати побутове мийне обладнання для тривалої безперервної мийки. Тривалість безперервної роботи не може перевищувати двох годин. Воно не рекомендується для використання в дрібному бізнесі і при великій тривалості мийки, наприклад, у разі одночасного миття декількох автомобілів. Тривала експлуатація без достатнього охолодження може призвести до передчасного пошкодження та виходу з ладу із-за виниклої перегріву навіть до закінчення терміну гарантії.
Дорогі професійні і напівпрофесійні мийки набагато добротнее і більш ефективні, ніж більш дешеві побутові моделі.
Якщо Вам необхідно придбати дорогу модель, доцільно буде поцікавитися у фахівця про її якості. Згідно з опитуваннями покупців, моделі німецького виготовлення в процесі роботи більш надійні, ніж їх італійські аналоги.
Побутова мінімийка виконана у вигляді своєрідного водяного насоса, що має привід від електродвигуна або двигуна внутрішнього згоряння, вона з'єднана спеціальним шлангом з пістолетом і здатна направляти миючу струмінь на поверхню, яка потребує очищення.
Велика частина мінімийок оснащена електричним приводом і тільки в деяких моделях є бензиновий. Всі наявні на російському ринку бензинові моделі і мінімийки з електричним приводом не мають функції підігріву води. Якщо виникає необхідність миття теплою водою, можна скористатися водопроводом гарячої води.
Холодну воду бажано брати з водопроводу, для того, щоб збільшити загальний термін експлуатації мінімийки. Стабільна робота мінімийки можлива при припливі водопровідної води під тиском або самопливом з резервуара з чистою водою.
У рекламі вказується, що воду для миття можна також брати з водойми, відра, бочки, або який-небудь каністри. Слід врахувати, що одна мийка легкового автомобіля вимагає використання приблизно 30-40 літрів води.
При надходженні води в минимойку з відкритого водоймища краще користуватися заглибним насосом з фільтром і перекачувати воду в резервуар об'ємом не менше 50 літрів, який розташований вище рівня мінімийки або нарівні з нею.
Не забувайте, що вода у відкритих водоймах може бути настільки забруднена, що за допомогою звичайного фільтру стає неможливо забезпечити необхідну очистку для стійкої роботи мінімийки.
Найкращі результати мийки досягаються за допомогою 5 основних факторів - це тиск води в шлангу, температура її, витрата води через отвір пістолета, гарне чистячий засіб і тривалість обробки. Потужність двигуна, яка становить 1 - 3 кВт, впливає на 2 перших фактора.
Найефективніші результати можливі при митті струменем гарячим миючим розчином, направленим під тиском на оброблювану поверхню. Потужний струмінь води з миючим розчином вибиває крихітні частинки забруднень з поверхні автомобіля, при цьому не пошкоджуючи покриття. Таким чином досягається найменше час миття та сушіння.
Завдяки різним насадкам функціональність мийки підвищується. У стандартну комплектацію деяких моделей може входити грязьова фреза, миюча щітка, тролів, струминна трубка. Додаткові насадки допомагають при допомоги мінімийки проводити різні роботи.
На термін експлуатації мінімийки впливають умови роботи та ретельність дотримання правил зберігання. У зимовий час при зберіганні мінімийки в не опалювальному приміщенні рекомендується заливати автомобільний тосол або незамерзаючу рідину, яка рекомендована виробником у супровідній документації.
Функціональні відмінності низького і високого класів мінімийок такі ж, як між звичною шваброю і миючим пилососом, має електронне управління.
Найпростіші мінімийки виконані у малих розмірах, мають низьку вартість і розроблені для періодичної роботи по очищенню незначних забруднень. Досить прості в роботі, вони відмінно підходять для епізодичного застосування при очищенні автомобіля, інших транспортних засобів, садових меблів та є досить популярними серед російських споживачів. Мінімийки нижчих класів менше інших моделей вимагають електроенергії. Компактні моделі крім того займають мало місця, прості в переміщенні і легко розміщуються на стіні.
Різні виробники радять користуватися минимойкой такого рівня не більше ніж 30 хвилин і не частіше, ніж раз на тиждень. Більш часте його використання може викликати передчасний знос щіток електродвигуна і привести до поломки мінімийки.
Робочий ресурс невеликої компактної мінімийки становить приблизно 100 годин, так як деталі, у тому числі насос, виготовлені з дешевих матеріалів.
При періодичності миття свого автомобіля 2 рази в місяць, такий ресурс достатній для роботи протягом декількох років. Однак якщо Вам необхідно мити автомобіль частіше, ніж два рази на тиждень, придивіться до минимойкам більш високої якості.
На думку фахівців відмінності між дешевими моделями різних марок несуттєві і можна купувати будь-яку з них. Мінімийка низького класу служить відмінним доповненням до більш потужного обладнання, яке вже є в наявності.
Вартість мінімийок середнього класу також відноситься до середнього цінового діапазону, вони більш продуктивні, забезпечують достатню якість очищення поверхонь від середнього рівня забруднень, і створені для регулярних чисток і постійного підтримання чистоти в межах заміського будинку. Це самий вдалий варіант для сім'ї з наявністю автомобіля. Якщо Ви утримуєте 2 автомобіля і потребуєте в мийці більш ніж три рази в тиждень, виберіть модель більш високого класу.
Мінімийки високого класу розроблені спеціально для очищення від сильних забруднень і систематичного проведення збиральних робіт різного роду. Для різних цілей в стандартній комплектації передбачають набір спеціальних насадок.
Для мінімийок високого класу характерні підвищений комфорт в експлуатації, більш висока потужність, більший термін служби і більш висока продуктивність. Мінімийки вищого класу з функцією підігріву води забезпечують найбільш високу якість миття, справляються з очищенням жирових відкладень і забруднень машинними маслами при мінімальній витраті миючих засобів. Це найскладніші і найдорожчі моделі. Час очищення і висихання очищеної поверхні після миття гарячою водою мінімальне.
До числа приладдя дорогих моделей часто відносяться комплекти для мийки автомобілів, вікон, мотоциклів, скляних поверхонь, каналізаційних труб та інших видів поверхонь.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.