Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


11-07-2014, 03:22    З яким краще бензиновим або дизельним двигуном. Авто новини світу - новини авто, автоновини Росії- - в разделе "Новости"

Якщо автомобіль обладнаний дизельним двигуном, то в процесі експлуатації будуть значно зекономлені кошти за рахунок меншої витрати палива. Чим це пояснюється? У дизельного двигуна легкового автомобіля ступінь стиснення знаходиться в межах 2022 одиниці в порівнянні з 910 у бензинових двигунів, що забезпечує більш високий ККД.

 

 

Крім того, у дизеля регулювання робочої суміші в основному якісне, тобто незалежно від частоти обертання колінчастого валу і навантаження в циліндри подається практично однакова кількість повітря, а кількість використовуваного палива збільшується з навантаженням. Але навіть при повній потужності маса палива, що впорскується в 1,5 1,7 рази менше, ніж у бензинового двигуна такого ж робочого обєму.

 

 

Це означає, що дійсна ступінь стиснення, тобто тиск і температура кінця стиснення, не залежить від навантаження, а робоча суміш в порівнянні з бензиновим двигуном завжди дуже бідна. Ці фактори забезпечують дизелю високу ефективність згорання і подальшого розширення і на часткових навантажувальних режимах.

 

 

В умовах експлуатації стабільність потужностних показників і витрати палива залежить в першу чергу від опору воздухоочистителя, яке впливає на наповнення циліндрів повітрям (у тому числі і двигунів з турбонаддувом), кута випередження упорскування палива, тиску початку підйому голки форсунки (тиску початку уприскування), якості розпилу палива форсунками, а також від характеру (закону) подачі палива паливним насосом високого тиску.

 

 

Слід зазначити, що стабільність регулювальних параметрів системи подачі палива у дизельних двигунів вище, ніж у бензинових. Проте в процесі експлуатації потрібно строго контролювати якість чищення повітря і палива, а також виключити можливість перегріву двигуна, що негайно вплине на роботу форсунок і поршневої групи.

 

 

Дизельні двигуни більш довговічні, ніж бензинові, що пояснюється більш міцним і жорстким виконанням блоку циліндрів, колінчастого вала, деталей циліндро-поршневої групи, головки блоку циліндрів і застосуванням дизельного палива, яке на відміну від бензину до певної міри також є мастильним матеріалом.

 

 

До недоліків дизельних двигунів слід віднести велику масу, меншу літрову потужність, підвищений шум через високого тиску згоряння і утруднений пуск при негативних температурах навколишнього повітря, особливо у автомобілів пройшли 100 000 км і більше.

 

 

У процесі експлуатації зношуються плунжерні пари паливно-го насоса високого тиску, порушується герметичність посадки голки форсунки, що призводить на низьких оборотах при пуску (7090 оборотів в хвилину) до поганого розпорошення шва. У той же час у результаті зявився зносу циліндро-поршневий групи на такій частоті обертання помітно збільшується прорив стисливого повітря в картер, а значить, тиск і температура не досягають значень, необхідних для запалення палива.

 

 

Проте існують досить прості пристрої, які різко поліпшать запуск дизелів при низьких температурах, в тому числі теплообмінне пристрій, що встановлюється на період зимової експлуатації у впускний колектор. Досвід експлуатації дизельних двигунів дозволяє зробити висновок, що розглянуті вище зміни, які відбуваються в паливній апаратурі і циліндро-поршневої групи, майже не викликають зниження потужності і збільшення витрати палива. Двигуни піддаються ремонту, головним чином, через підвищення витрат мастила, що можна легко визначити за доліва і появі блакитного диму, який утворюється через згоряння масла.

 

Бензиновый двигатель

 

Бензинові двигуни мають більш високу частоту обертання, велику літрову потужність, шум і вібрації нижчі. Регулювання горючої суміші в них, головним чином, кількісне. Тому на малій і середній потужностях (двигуни легкових автомобілів працюють в основному в цих режимах), дійсна ступінь стиснення низька, тобто в результаті дроселювання на впуску і часткового наповнення циліндра замість тиску стиснення, наприклад 2,5 МПа на повній потужності, суміш стискається до 1,0 МПа. Звідси низька ефективність згорання і подальшого розширення, а значить, і велика витрата палива.

 

 

Таким чином, якщо при номінальних потужностях ефективний ПД бензинового двигуна на 20% нижче, ніж у дизеля, то на часткових режимах розрив збільшується до 40% і більше. Це підтверджується численними порівняльними експлуатаційне-ми випробуваннями автомобілів з дизельними і бензиновими двигун-лями однакової потужності. Зниження витрати палива на 100 км шляху в залежності від умов руху (у місті або на магістралях) складає 2550%.

 

 

Що стосується токсичності відпрацьованих газів, то проведене за останнє десятиліття удосконалення бензинових двигунів, включаючи керований поршневим процесором прямий впорскування форсунками, значно поліпшило цей показник. Однак багато фахівців провідних автомобільних компаній, наприклад фірми Volkswagen, вважають, що в умовах підвищених вимог до захисту навколишнього середовища і витраті палива дизелі залишаються найбільш перспективними двигунами.

 

 

В даний час у ФРН на 14% автомобілів встановлені дизелі, у Франції на кожному третьому автомобілі, а в Австрії на кожному другому.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.