Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


23-02-2015, 21:24    ДАІ нагадує: з 15 квітня цього року набірають ЧИННОСТІ Зміни до Правил дорожнього руху Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг. - в разделе "Новости"

У лютому цього року до діючіх Правил дорожнього руху постановив Кабінету Міністрів України Було внесено ряд змін та ДОПОВНЕННЯ. Нововведення вступають у силу з 15 квітня 2013-го.

У змінах до Правил дорожнього руху передбача, зокремим, введення НОВИХ термінів. Наприклад, Острівець безпеки, Денні ходові Вогні, газон, удосконалення покриття, маневрування.

Отже, Пропонуємо учасникам дорожнього руху ознакомиться Із ціми термінамі:

Газон ділянка однорідної теріторії з Дернового Покриття, Який штучно створюється Шляхом посіву и вирощування дерностворюючіх трав (важно багаторічних злаків) або дернування.

Пункт 15.10 Правил дорожнього руху доповнено такоже положенням про запрет стоянки на газонах.

Денні ходові Вогні - Зовнішні Світлові прилади білого кольору, передбачені конструкцією транспортного засоб и прізначені для Поліпшення відімості транспортного засоб во время его руху в світлий годину доби.

Введення цього терміну зумовленості змінамі, что вносяться до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, что передбачає Наступну Вимогами: з 1 жовтня по 1 травня на всех механічніх засобой поза населеними пунктами повінні буті включені Денні ходові Вогні, а в разі ЇХ відсутності в конструкції транспортного Засоби Ближнє світло фар.

Ще один новий Термін Острівець безпеки. У Правилах дорожнього руху передбача, то багато технический средство регулювання дорожнього руху на наземних пішохідніх переходах, конструктивно виділений над проїзною Частинами дороги та призначеня як Захисний елемент для Зупинка пішоходів во время переходу проїзної Частини дороги. До острівця безпеки принадлежит частина розділювальної смуги, через якові пролягає Пішохідний перехід.

Такоже у змінах до Правил дорожнього руху передбача визначення терміну удосконалення покриття, Що означає Цементобетон, асфальтобетоном, залізобетонне або армобетонних збірне покриття, бруківки, вімощені бруківки и мозаїкою, збірне покриття з дрібнорозмірніх бетонних плит, Із щебеню и гравію, обробленних органічнімі и грузлими матеріалами.

Передбача и такий Термін як маневрування (маневр). Це качан руху, перестроювання транспортними засобами в Русі з одной смуги на іншу, поворот направо або наліво, розворот, зїзд з проїжджої частині, рух заднім ходом.

Передбача Зміни и до визначеня окрем термінів, Які ї раньше містіліся у Загального положення Правил дорожнього руху. Наприклад, темна пора доби тепер візначається як частина доби від заходу до сходу сонця.

До других Євгенівна Правил дорожнього руху такоже внесено Зміни та ДОПОВНЕННЯ.

Пункт 8.2 Викладено у такій Редакції: Дорожні знаки мают ПЕРЕВАГА перед дорожньою розміткою и могут буті постійнімі, Тимчасовими та Із змінною інформацією. Тимчасові дорожні знаки розміщуються на переносній прилаштувати, дорожньому обладнанні або закріплюються на щіті з фоном жовтого кольору и мают ПЕРЕВАГА перед постійнімі дорожнімі знаками.

Правила дорожнього руху такоже доповнено пунктом 8.21, которому передбача, что дорожні знаки повінні відповідаті Вимогами национального стандарту, а такоже розміщуватіся таким чином, щоб ЇХ Було добро видно учасникам дорожнього руху як у світлу, так и в темну пору доби.

Дорожня розмітка, відповідно до пункту 8.51 такоже винна відповідаті Вимогами национального стандарту. Передбача, что дорожня розмітка винна буті працюйте учасникам дорожнього руху як у світлу, так и в темну пору доби на відстані, что Забезпечує Безпека руху. На ділянках доріг, на якіх є Трудности для відімості учасниками дорожнього руху дорожньої розміткі (сніг, бруд ТОЩО) або дорожня розмітка з може буті відновленою, Установлюються відповідні за змістом дорожні знаки.

Пункт 11.4 Викладений у такій Редакції На дорогах, Які мают Дві и больше смуг для руху в одному Напрямки, нерейкові транспортні засоби повінні рухатіся якнайбліжче до правого краю проїзної частині, крім віпадків, коли віконується віпередження, обїзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чі розворот.

У Правилах дорожнього руху зявився пункт 15.15, которому передбача, что на проїжджій частіні Забороняється установка предметів, что перешкоджають проїзду або ПАРКУВАННЯ транспортних ЗАСОБІВ, за вінятком віпадків: оформлення дорожньо-транспортної пригоди; Виконання дорожніх робіт або робіт, повязаних з Зайняття проїзної Частини; обмеження або запретил руху транспортних ЗАСОБІВ и пішоходів у випадках, передбачених законодавством.

Такоже передбача норму, відповідно до Якої на транспортному засобі з розпізнавальнім знаком Діти во время посадки або висадки з НЬОГО пасажирів повінні буті ввімкнені проблискові маячки оранжевого кольору та (або) АВАРІЙНА світлова сигналізація.

З целью Підвищення безпеки перевезення організованіх груп дітей, передбача, что набліжаючісь до транспортного засоб з розпізнавальнім знаком Діти, что зупинивсь з увімкненімі проблисковими маячками оранжевого кольору та (або) аварійною світловою сігналізацією, водії транспортних ЗАСОБІВ, что рухаються по суміжній Смузі, повінні Зменшити ШВИДКІСТЬ, а в разі спожи зупінитися, щоб избежать наїзду на дітей.

Пункт 31.4.5 Правил дорожнього руху доповнено пріміткою о том, что, у разі постійної ЕКСПЛУАТАЦІЇ транспортними засобами на дорогах, на якіх проїзна частина Слизька, рекомендується використовуват шини, что відповідають стану проїзної Частини.

Такоже внесено ряд змін, что стосують дорожньої розміткі. Передбача, что Синім Кольорах позначатімуться майданчики для Паркування, відведені на проїзній частіні. Натомість, оранжевий колір матімуть Лінії тімчасової розміткі.

Серед новинок и Ціла серія дорожніх знаків, в основному, інформаційно-вказівніх. До попереджувальних дотиснуть позбав один 1.40 Кінець дороги з удосконалення покриття. Натомість, певні наказові знаки Було Дещо відозмінено (4.2 Рух праворуч та 4.3 Рух ліворуч).

Зявляться и декілька НОВИХ табличок до дорожніх знаків - 7.21.17.21.4 Вид опасности, что встановлюватіметься Із знаком 1.39 та інформуватіме про можливий вид дорожньо-транспортної пригоди, а такоже табличка 7.22 Ліжники, что інформуватіме про ділянку дороги, яка проходили поблизу гірськоліжніх трас або трас других Зимовит Видів спорту.

Прес-служба управління ДАІ у Львівській области.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.