Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


14-09-2013, 19:22    Як змінилася якість бензину після подорожчання авто - в разделе "Новости"

Експерти київського Інституту споживчих експертиз провели рейд по заправках і перевірили якість самого популярного бензину в країні.
Проби взяли на АЗС десяти компаній, які, значною мірою формують ринок, а саме WOG, ОККО, Лукойл, ТНК, Shell, ANP, КЛО, БРСМ, Укрпетроль, Укртатнафта. На заправках експерти придбали просто 95-й, а на АЗС ОККО і БРСМ паливо з приставкою ЄВРО. Також зробили виняток для WOG тут експерти відібрали фірмовий бензин Mustang. При цьому ціни різнилися значно від 9,67 до 10,05 грн. (Ціни на момент відбору палива).
Проби були відправлені в сертифіковану лабораторію, де їх досліджували на відповідність нормативам ДСТУ4063-2001 (старий, який ніяк не скасують) і ДСТУ 4839:2007 (новий, Євро), оскільки заздалегідь було зрозуміло, що бензин буде як українського виробництва, так і імпортний . Відповідність бензину новому ДСТУ, по-перше, вказує на його поліпшені економічні та експлуатаційні характеристики, по-друге, на відповідність європейському стандарту Євро 4 або Євро 5. Зокрема, в стандартах Євро зафіксовані вимоги, як до роботи двигуна, так і якості бензину, які враховуються в нових європейських марках автомобілів. Тобто, щоб отримати заявлені характеристики роботи автомобіля потрібно заправляти його відповідним паливом.
Найголовніший висновок, отриманий в лабораторії якість палива в країні погіршився, і досить сильно. З десяти зразків чотири виявилися некондиційними (ANP, Укрпетроль, Укртатнафта, БРСМ), всього два відповідали нормативам старого ДСТУ (КЛО і ТНК) для українських бензинів, і чотири відповідали новому ДСТУ (Євро) (WOG, ОККО, Лукойл, Shell). Для порівняння в минулій перевірці, яка проводилася в кінці минулого року, не було жодного порушення.
Дослідженню піддалися наступні параметри октанове число, масова частка сірки і бензолу, сумарна частка ароматичних вуглеводнів, хімічний склад бензину.
Октанове число
Насамперед був перевірений найголовніший для роботи двигуна параметр октанове число, яке характеризує стійкість палива до детонації передчасного згорянню бензину в камері згоряння. Детонація шкідлива для мотора не тільки підвищеною витратою палива і зниженням потужності, але і передчасним зносом двигуна за зайвих навантажень. Октанове число вимірювали по моторному методу, при якому установка (одноциліндровий двигун із змінним ступенем стиснення) імітує навантаження на реальний двигун. Згідно з цим методом норматив встановлений на рівні 85,0 одиниць (що практично аналогічно звичного числа 95 по дослідницькому методу, яке ми бачимо на заправках). І тут виявився самий неприємний сюрприз у трьох аутсайдерів порушення виявилося саме в цьому параметрі. ANP, Укрпетроль і БРСМ не дотягнулися до нормативу майже на одиницю. У лідерів запас виявився серйозним і коливався від 85,6 у ОККО до 85,8 у WOG та КЛО.
Вміст сірки
Далі експерти перевірили ще один найважливіший показник вміст сірки. Якщо її в паливі занадто багато, це призводить до утворення нагару, забрудненню паливних форсунок і вбиває каталізатори. До того ж стає брудніше вихлоп і в повітря, яким ми дихаємо, потрапляють дуже небезпечні оксиди. Старий ДСТУ для звичайного 95-го передбачає вміст сірки не більше ніж 0,015% (150 мг / кг), новий ДСТУ для А-95 ЄВРО вимагає не більше 0,005% (50 мг / кг). Переможцями в цій категорії виявилися WOG з Mustang (5 мг / кг) і ОККО c А-95 ЄВРО (5 мг / кг). Ці показники відповідають нормам нового вітчизняного стандарту і ще більш сучасного європейського стандарту Євро 5, а це означає, що на цих АЗС продають високоякісний євробензин виробництва західних НПЗ. Решта учасників теж вклалися в норматив, в цілому порушень по сірці виявлено не було.
Вміст бензолу
Ще один важливий параметр вміст бензолу. Підвищена концентрація бензолу завдає великої шкоди, як навколишньому середовищу, так і автомобілю. Чи не випаровуючись цілком бензол здатний змивати масляну плівку, що призводить до підвищеного зносу циліндрів двигуна. Згідно зі старим ДСТУ масова частина вмісту цієї речовини в бензині не повинна перевищувати 5%. Новий ДСТУ нормує обємну частину вмісту бензолу на рівні не більше 1%. Вклалися всі, крім палива Укртатнафти тут було виявлено бензолу на 14% вище нормативу. д
Частка ароматичних вуглеводнів
При перевірці масової частки ароматичних вуглеводнів знову відзначилася Укртатнафта перевищення на 12%. Для довідки при збільшенні вмісту ароматики зростає токсичність вихлопу, а в камері згоряння утворюється більше нагару. У решти учасників цей показник у межах допуску, хоча ще пару років тому багато хто б не вклалися в норматив з такими показниками.
Підсумки
Великі мережі, орієнтовані на імпорт, тримають якість, незважаючи на всі проблеми. Більше того, прогресують той же Mustang від WOG перейшов зі стандарту Євро 4 на нормативи Євро 5. У мережі ОККО вже встигли привчити своїх клієнтів до бензину Євро 5, і приємно, що нічого не змінюється в гірший бік. КЛО і ТНК продають чесний український бензин, інші ж гравці, мабуть, не витримали випробування ціновими і митно-акцизними війнами.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.