Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


30-01-2015, 11:27    Все про зняття автомобіля з обліку в ДАІ авто - в разделе "Новости"

Розглядаємо зворотну процедуру постановки на облік - зняття з обліку.
Вона менш трудомістка, ніж реєстрація, але теж вимагає грошових вкладень. При знятті автомобіля з обліку потрібно памятати, що дана операція проводиться лише за місцем його реєстрації. Також, якщо авто належить кільком власникам, зняти його з обліку в МРЕВ можна тільки після того, як всі власники будуть з цим згодні, що має підкріплюватися відповідним спільною заявою або довіреністю на право відчуження. Такі документи повинні бути в обовязковому порядку завірені нотаріально, інакше авто з обліку не знімуть. При знятті з обліку авто перевіряють по всіх базах даних на предмет яких-небудь порушень закону, тому в МРЕВ не приймуть автомобіль, якщо на нього накладено арешт, якщо він є речовим доказом у якомусь кримінальній справі або якщо виявиться, що господар поміняв номерні агрегати (кузов або двигун) на інші, не оформивши заміну документально в тому ж МРЕВ. Будьте пильні - в ДАІ дуже часто люблять відмовляти в знятті з обліку, якщо за автомобілем числиться неоплачений штраф або на нього оформлений непогашений ще кредит. Якщо вам раптом таке сказали - гнити, так би мовити, свою лінію, співробітники МРЕВ не мають права відмовляти власникові автомобіля в знятті з обліку за умови, що вся документація в порядку.
Для того, щоб зняти автомобіль з обліку, вам необхідно, перш за все, зявитися в те відділення МРЕВ, де ви реєструвалися. При собі потрібно мати такі документи:
  Техпаспорт
  Номери
  Копії квитанції про оплату транспортного збору
Якщо авто з обліку знімає юридична особа, то також потрібно буде мати:
  Заяву про зняття автомобіля з обліку, завірене в МРЕВ і військкоматом за місцем реєстрації автогосподарства
  Копія статуту підприємства, засвідчена печаткою цього ж підприємства
  Протокол зборів засновників про продаж автомобіля
  Наказ на зняття автомобіля з обліку
  Нотаріально завірена довіреність на фізичну особу, яка буде знімати автомобіль з обліку
  Оригінал паспорту та його копії
  Ідентифікаційний номер
Якщо знімаєте з обліку не ви, то потрібна нотаріально завірена довіреність на ту людину, хто буде займатися цим питанням
Також, якщо автомобіль був у кредиті, вам потрібно надати в МРЕВ:
  Оригінал кредитного договору
  Оригінал довідки банку про повне погашення кредиту
  Оригінал договору застави
  Виписка нотаріуса з Державного реєстру обтяжень рухомого майна (ДРОРМ)
І найголовніше - заяву про зняття з обліку. Ця заява зазвичай заповнюється за зразком безпосередньо в МРЕВ
При подачі всіх цих документів у МРЕВ ваш автомобіль буде перевірений по наявності яких штрафів, угону, кримінальних і кримінальних справ і т. д. Якщо присутні штрафи, вам потрібно буде сплатити їх на місці, але, повторимося, відмовляти вам у знятті з обліку в МРЕВ через це не мають права. Бували ситуації, коли в МРЕВ відсилали безпосередньо до того інспектору, який виписав штраф.
Потім вам потрібно буде оплатити в банку при МРЕВ обовязкові платежі. А це:
  Послуги ДАІ ~ 200 грн
  Оцінка авто ескпертом-криміналістом ~ 200 грн
  Акт оцінки експертом-криміналістом ~ 40 грн
  Транзитний номер - 52.50 грн
  Транспортний збір
Якщо у вас немає квитанцій про оплату транспортного збору, вам потрібно буде його оплатити. Хоча зараз щорічний транспортний збір і скасований з цього року, це ще не означає, що його можна не оплачувати. Так, його можна не оплачувати, але починаючи з 2011 року, за минулі роки, якщо є заборгованість по збору, її потрібно в обовязковому порядку погасити.
Після оплати ви разом з усіма квитанціями про оплату йдете до експерту-криміналісту, щоб той звірив номерні агрегати на вашому автомобілі. Після огляду ви забираєте акт технічного огляду та звірки номерних агрегатів у вікні поста техконтролю. Потім з усіма документами та квитанціями, що були при вас і ви отримали в МРЕВ, ви йдете в той відділ МРЕВ, де заповнювали заяву про зняття з обліку та віддаєте там. Туди ж віддаєте та свої номери.
Після всіх цих процедур вам видадуть такі документи:
  Техпаспорт на автомобіль
  Облікова картка (вона видається тільки в тому випадку, якщо техпаспорт нового зразка, пластиковий)
  Транзитні номери (з червоним фоном)
  Квитанція про оплату транспортного збору
На цьому процедуру зняття автомобіля з обліку можна вважати успішно завершеною. Вішайте транзитні номери на ваш автомобіль і можете бути вільні. Памятайте, що пересуватися на автомобілі після його зняття з обліку, ви можете протягом десяти днів, після чого його вам потрібно буде знову реєструвати. Але транзитні номери дійсні три місяці.
Оцінка автомобіля для продажу проводиться в комісійному магазині або спеціальним експертом-оцінювачем. Можна попросити зробити оцінку авто безпосередньо в МРЕВ, однак це буде коштувати близько 200 грн. - В різних місцях по-різному, але сума коливається біля цієї цифри.
В принципі, можна зняти автомобіль з обліку і не за місцем реєстрації, але це знову-таки повязано з додатковими витратами. Потрібно поїхати в МРЕВ, де ви проживаєте, пройти всю експертизу (можна і без автомобіля), вам видадуть всі документи і висновок про зняття з обліку, яке дійсно три дні. Протягом цих трьох днів потрібно відвезти весь цей пакет документів в МРЕО, де автомобіль реєструвався.
У разі ж, якщо автомобіль був узятий в кредит і кредит не погашений, то вам в МРЕВ нічим не допоможуть, потрібно звертатися безпосередньо в банк, щоб там допомогли вам з цим питанням. Як показує практика, зазвичай проблеми з погашенням кредиту виникають рідко, і вам просто-напросто навіть після продажу автомобіля потрібно буде виплачувати кредит до кінця. Перекласти заборгованість по кредиту на нового власника можна, але тільки за попередньою домовленістю з банком і самим власником, причому все це повинно бути підтверджено документами (паспортами, договорами, заявами і іншим) з усіх трьох сторін (з боку вас, банку та нового власника) і завірено нотаріально.
Вся процедура зняття автомобіля з обліку займає години три-чотири за тієї умови, що ви пройдете оцінку в експерта-криміналіста до години дня. Ціна ж питання - близько 500 грн плюс оплата транспортного збору.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.