Партнеры

Популярное

Опрос

Оцените работу движка
Лучший из новостных
Неплохой движок
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Тест-драйвы

Mitsubishi Lancer X. Плюсовий ведмедик авто

18-04-2015, 03:54

Ледве встигнувши зявитися на ринку, новий седан Mitsubishi Lancer породив моторошний ажіотаж. Це дуже нагадує ситуацію з обмеженням терміну приватизації квартир: бажаючим купити 2-літрову версію доведеться запастися терпінням на цілий рік. Чи варто

Skoda Octavia. СНИ ПРО ЩОСЬ БІЛЬШЕ авто

9-04-2015, 06:42

Дивно, як Skoda зійшов з рук цей оптичний обман. У 1997 році в Східній Європі, включаючи і землі колишньої НДР, вишикувалися черги за чеським Пасатом - Skoda Octavia (до того моменту марка вже сім років як належала концерну VW).

Porsche 911 Carrera. - Porsche 911 Carrera: літрів на 100 км! авто

5-04-2015, 08:21

Спортивні автомобілі постійно поліпшуються для того, щоб поставити черговий рекорд. Але цей рекорд повністю виходить із звичних рамок Самий справжній Porsche 911 Carrera з усіма його чудовими гоночними характеристиками і міццю двигуна в

BMW 1 серія. - Червона гвардія авто

4-04-2015, 18:50

На БМВ шанують традиції, а тому, напевно, так люблять трьохобємний кузова. Зробивши з одинички купе, дизайнери і конструктори фірми не приховують гордості. Нею вони поділилися з Сергієм Воскресенським. Фото БМВ. Стрічка шосе химерно петляє по

Kia Magentis: Подвійний лічильник авто

26-02-2015, 10:53

ворожити, чи підійдуть шашечки оновленим Kia Magentis Крупний, трохи незграбний, по-німецьки пропорційний. Чорний. Kia Magentis стояв біля дверей придорожнього кафе десь під Тверю, понуро повісивши передній звис над високим поребриком, а ми


17-12-2013, 05:42    Як не помилитися при виборі страхової компанії авто - в разделе "Автоспорт"

Незабутній Остап Бендер говорив, що повну гарантію може дати тільки страховий поліс. Однак у нинішніх українських реаліях багато страхових компаній доводять, що великий комбінатор був неправий: страховики в більшості випадків повністю або частково не виконують свої зобовязання перед клієнтами.
Автолюбителів, які потрапили в ДТП, змушують самостійно збирати купи документів і довідок, що займає дуже багато часу, свої оцінювачі занижують розміри збитку, а юристи страхових шукають найменші зачіпки, щоб відмовити у виплаті. Але навіть пройшовши крізь паперову тяганину, витративши багато нервів і часу, автомобіліст може чекати своїх грошей місяцями: договори сформульовані настільки хитро, що страхова може на абсолютно законних підставах зволікати з виплатою до безкінечності.
А окремі компанії навіть дозволяють собі не платити без жодного пояснення причин.
За даними Асоціації страхувальників України, за 2009 рік заборгованість страхових компаній перед клієнтами зросла з 54 млн грн. до 970 млн грн. майже в 20 разів, а розміри збору платежів від вдячних клієнтів за цей же період впав на 5 млрд грн. майже на третину від колишніх щорічних зборів. Рівень довіри до страхових компаній з боку споживачів протягом 2009 року знизився в 34 рази (зараз страховим компаніям довіряє не більше 10% українців). Керівник компанії Фінанс-Страхування Антон Ільченко вважає, що така ситуація може спричинити низку банкрутств дрібних і середніх страхових компаній. Опитані нами експерти говорять, що сьогодні вже фактично не працюють 30% існуючої кількості страхових (всього в Україні зареєстровано близько 400 компаній).
Між тим, необхідність у страхуванні автомобілів не зникла.
По-перше, ризик потрапити в ДТП існує навіть у найдосвідченіших і професійних водіїв, по-друге, багато хто змушений страхувати кредитні авто на вимогу банку. Крім того, далеко не всі страхові ведуть себе по відношенню до клієнтів нечесно частина компаній сумлінно виконує всі свої зобовязання. Сегодня зясувала, як обчислити надійного страхового партнера.
5 симптомів хвороби страхової
1. Погані чутки в ЗМІ та на інтернет-форумах говорять, що компанія не платить.
2. Проблеми зі звітами інформація про активи страхової закрита.
3. Вузька спеціалізація автострахування займає більше 60% портфеля.
4. Демпінг пропонує поліси за ціною на 2030% нижче середньоринкових.
5. Текучка кадрів в ЗМІ публікують інформацію про постійній зміні директорів.
Тендер для страхової: 5 порад для автомобіліста
1. Запитайте відгуки.
Перед тим як спілкуватися зі страховим агентом (вони, до речі, майстра промивати мізки), зберіть відгуки про кількох страхових компаніях у тих, хто вже там страхувався. Потрібно поставити 3 питання: скільки часу пройшло з моменту ДТП до моменту виплати, які додаткові документи вимагав страховик, виплачували чи збиток у повному обсязі. Але і це не все. Якщо є час, не полінуєтеся обїхати відділи врегулювання збитків, де опитаєте 56 клієнтів, правда, на це піде кілька годин часу, але шкурка вичинки варта: якщо автомобіль, наприклад, поженуть, збиток може бути дуже значним.
Бажано уважно переглянути тематичні сайти, на яких споживачі обмінюються відгуками про страхові компанії.
Наприклад, можна відвідати сторінку Асоціації страхувальників України (www. insurhelp. Org. Ua), форум групи Автоконсалтинг (www. autoconsulting. Com. Ua) та інші ресурси. Експерт автострахування Микола Поніч рекомендує ще і зайти на сайт forinsurer. com, де, на його думку, найбільш обєктивно і професійно представлені рейтинги компаній. Доцільно звернути увагу на ті компанії, у яких відношення сум виплат до сум премій досить високе, пояснили експерт. Крім того, якщо в ЗМІ публікують інформацію про зміну декількох топ-менеджерів (глави правління, директорів, їх заступників) протягом року, будьте впевнені, в компанії панує бардак.
Насторожитися повинна змусити і надмірна реклама це може свідчити про те, що компанію готують до продажу.
2. Вивчіть цифри.
Є сенс вивчити фінпоказники за кілька років якщо одночасно із зростанням премій росли і страхові резерви це хороша ознака. А ось якщо у фінзвіті є інформація про наявність неоплаченого статутного капіталу, а рівень резервного капіталу на 25% нижче статутного це погана ознака.
Якщо ж інформація про активи страхової зовсім закрита, від неї варто триматися подалі.
Також експерти радять обходити стороною компанії, у яких незбалансований страховий портфель (наприклад, автострахування займає більше 60% портфеля), а також компаній, тісно повязаних з будь-яким банком (якщо у банку почнуться проблеми, що зараз не рідкість, завалиться і страхова) . Також подивіться, як змінився статутний капітал компанії в 2009-му році: відсутність фінансових вливань в минулому, украй важкому 2009-му році, говорить про те, що власники в неї не вірять.
3. Дізнайтеся про гарантії.
Важливим критерієм надійності страхової компанії є наявність у неї перестрахувальника фінансової групи, учасником якої страхова компанія є і яка в разі виникнення проблем у СК готова погасити частину претензій. Оптимально, щоб перестраховувати порядку 1530% валового обсягу страхових платежів. Дану інформацію можна запросити в офісі страхової компанії, де, як правило, її без проблем надають. Але якщо компанія темнить, від її послуг краще відмовитися.
4. Порівняйте умови.
Після того як ви визначили для себе список з 35 компаній, які вам здаються найбільш надійними, є сенс продзвонити їх усіх і попросити підготувати розрахунок для конкретного автомобіля з однаковими параметрами, а також попросіть надіслати зразки договорів. Важливих моментів декілька: як буде здійснюватися розрахунок збитку, в яких випадках страхова має право відмовити у виплаті, чи прописані обмеження для страхової в терміни ухвалення рішення по страховому випадку і виплати відшкодування.
5. Бережіться дешевих полісів.
Якщо компанія пропонує поліси за ціною на 2030% нижче середньоринкових (стандартна ціна 79% від суми, відшкодування при нульовій франшизі), виникає питання: з яких грошей будуть проводитися виплати.

Поделитесь этой информацией в социальных сетях:


Новости

Kia розробила новий кросовер Cross GT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

3-02-2016, 10:59

Kia разработала новый кроссовер Cross GT
Кia представила концепт кросовера Cross GT на виставці в Сеулі, в модельному ряді компанії ця машина повинна виявитися вище моделі Sorento.

З чого почати вибір пікапа? Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

12-01-2016, 16:11

Пікап є дуже функціональною машиною, яка призначена для комфортної їзди і любителів активного відпочинку.

Іграшковий концепт-кар Toyota Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

2-01-2016, 22:25

Игрушечный концепт-кар Toyota
Сьогодні на міжнародній виставці іграшок у Токіо Toyota представила іграшковий автомобіль для дітей і дорослих.

Обзоры

Нові моделі SsangYong Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

20-08-2015, 17:32

Новые модели SsangYong
Корейська фахівець зі створення повнопривідних автомобілів представив ряд новинок на виставці SIA.

Bugatti представив два унікальних автомобіля Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-08-2015, 07:27

Bugatti представил два уникальных автомобиля Bugatti виробник ексклюзивних і дуже дорогих автомобілів. Знаючи про любов своїх клієнтів до всього екстраординарного, компанія представила дві спеціальні версії тисячі-сильної моделі.

За що їх дівчата люблять? - Audi TT Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

7-08-2015, 12:13

За что их девушки любят? - Audi TT Чомусь серед чоловіків побутує думка, що дівчата не розбираються в машинах. Але це далеко не так. Є дівчата, які запросто можуть розповісти, яка модель автомобіля проїхала перед Вами. Також дівчата обожнюють фотографуватися поряд з красивою іномаркою. Особливо сильно дівчатам подобаються рідкісні моделі автомобілів. Колір машини при цьому може бути самим будь-яким.

Природно не всі у дівчат так просто як здається на перший погляд. Більшості дівчат подобаються автомобілі Audi. Найпоширеніша модель серед дівчат Audi TT. Автомобіль цієї моделі дуже низький. Якщо дівчина висока, то автомобіль дістає їй тільки до талії. Такий випадок був під час реклами автомобіля.

Два нових кросовера і недорогий седан від Lexus Автоновини України і в світі. Новини автосвіту, автоспорту, автоновинок. Авто огляди, тест-драйви, авто відео та авто шпалери, авто тюнінг.

15-06-2015, 14:31

Два новых кроссовера и недорогой седан от Lexus У найближчому майбутньому японці збираються випустити новий компактний кросовер, доступний за ціною седан, а також семимісцевий позашляховик.